no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

#SMOKE ALARM TSS890B-HI

Pasūtīšanas kods P56502
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P56502
Produkta numurs 2101505006
EAN 8592920120927

Paplašināts saturs

Drošība un uzticamība visaugstākajā līmenī

Vai vēlaties sevi palutināt ar dūmu detektoru, kas nodrošina visaugstākā līmeņa drošību? Izmantojot vadu starpsavienojumu, šo dūmu detektoru var viegli savienot ar līdz pat 40 citām ierīcēm. Tas nozīmē, ka, ja viens detektors konstatē dūmu klātbūtni un iedarbina trauksmes signālu, pārējās savienotās ierīces nekavējoties sekos tam līdzi. skaļš skaņas signāls informē visu ēku par briesmām, kas ir īpaši noderīgi lielās ēkās, rūpnieciskos objektos vai biroju telpās.

Ar šo detektoru varat būt droši, ka jūsu māja vai uzņēmums ir drošībā. Turklāt jūs iepriecinās zemas ekspluatācijas izmaksas un ilgākais 10 gadu kalpošanas laiks. Jums būs pastāvīgs pārskats par detektora stāvokli dēkuļoties par to, ka ir ērts dzīvošanas laika beigu signāls.

ātra reakcija avārijas gadījumā

Mūsu dūmu detektors neko neatstāj nejaušībai. Ar skaļu trauksmes signālu, kura skaļums sasniedz 85 dB, tas savlaicīgi brīdinās par dūmu un ugunsgrēka klātbūtni. Taču tas vēl nav viss, ko tas var piedāvāt.

Detektors ir aprīkots gan ar optisko, gan skaņas signālu, sniedzot skaidru norādi par briesmām. Ko darīt, ja tā ir viltus trauksme? Neuztraucieties, detektors ir aprīkots ar praktisko HUSH pogu, kas ļauj uz brīdi apklusināt detektoru un novērst nevajadzīgus traucējumus.

Dizains, kas atbilst jebkuram interjeram

Mūsu dūmu detektors ir orientēts ne tikai uz jūsu drošību, bet arī uz dizainu. Tā modernais un elegantais izskats ļauj tam viegli iekļauties jebkurā interjerā, netraucējot telpas kopējo izskatu. Arī uzstādīšana pie griestiem ir ļoti vienkārša un ātra.

Viegli kopjams un ilgi kalpojošs akumulators

Paketā ir iekļauts Apakšējais 9 V akumulators ar 5 gadu darbības laiku, kas nodrošina jūsu aizsardzību un drošību pat tad, ja pārtrūkst strāvas padeve. Lai gan detektors parasti tiek darbināts no 230 V elektrotīkla, šī baterija kalpo kā uzticams dublējums, lai aizsargātu jūs negaidīta strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Turklāt detektors nodrošina gan vizuālu, gan akustisku izsīkstošas baterijas indikāciju, lai jūs zinātu, kad bateriju nepieciešams nomainīt. Ar 10 gadu detektora darbības laiku varat rēķināties ar ilgstošu aizsardzību jebkurā laikā.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
detektēšanas veids dūmu detektors
iespēja pievienoties citiem detektoriem jā, pa vadu (maks. 40 gab.)
moduļa diapazons nav norādīts
Citi parametri
signalizācijas skaļums > 85 dB 3 m attālumā
IP vērtējums nav norādīts
strāvas padeve 230 V maiņstrāva, rezerves baterija: 1× 9 V (iekļauta komplektācijā)
trauksmju atmiņa nav norādīts
darba temperatūra #
darba mitrums 0–93 %
raidīšanas frekvence nav norādīts
uzstādīšanas veids montāža pie sienas
signalizācijas veids optiska un dzirdama
paredzēts veidam nav norādīts
darbmūžs 10 gadi
temperatūras signalizācija
izmēri 45 × 140 × 140 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili