no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

Telpas termostats P5607

Pasūtīšanas kods P5607
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5607
Produkta numurs 2101209000
EAN 8592920103395

Paplašināts saturs

<

Noderīgs siltuma sargs jūsu mājās

Izbaudiet stabilu un ideālu temperatūru mājās gan vasarā, gan ziemā. Temperatūras svārstību vairs nav, tikai patīkams siltums bez raizēm. Ar vadu savienotais istabas termostats ar programmējamiem iestatījumiem uzrauga ideālo temperatūru un kontrolē apkures sistēmu un gaisa kondicionēšanas sistēmu dienu un nakti. Temperatūras iestatīšanas diapazons no 5 °C līdz 35 °C nodrošina komfortablu temperatūru vasarā un ziemā. Priekšrocības ir arī viegla lietošana un skaidri izgaismots displejs ar lieliem cipariem un informāciju par pašreizējo un vēlamo temperatūru.

Regulācija apkures un dzesēšanas sistēmai

Programmējamu vadu termostatu var pievienot gan apkures sistēmai, gan gaisa kondicionēšanas sistēmai. Tāpēc vasarā šī ierīce rūpējas par dzesēšanu bez nepatīkamiem temperatūras triecieniem. Savukārt aukstās ziemas dienās tas uztur ideālu temperatūru un novērš dārgu un neveselīgu pārkaršanu. Pateicoties šim termostatam, jūs varat baudīt nevainojamu komforta sajūtu visu gadu.

Temperatūras iestatīšana no 5°C līdz 35°C

Sagādājiet sev vēlamo komfortu mājās vai birojā. Vienkārši nospiediet pogu un izvēlieties temperatūras diapazonu no 5°C līdz 35°C. Jūsu ideālā temperatūra ir 20,6 °C? Nekādu problēmu! Uz termostata var regulēt temperatūru ar 0,2 °C soli. Temperatūras novirze ir ± 0,1 °C. Digitālais termostats ar precizitāti 0,1 °C mēra arī pašreizējo telpas temperatūru no 0 °C līdz 40 °C. Sargāšanās no sala ļauj izmantot termostatu arī ēkās, kuras ziemā netiek apkurinātas.

Aizteiksmīgi izgaismots displejs

Dēļ lieliem cipariem uz displeja ir viegli saskatīt pašreizējo vai iestatīto temperatūru, ko novērtēs ne tikai tie, kuru redze vairs nav pilnīgi laba. Displejs izceļas ar savu skaidrību un izteiksmīgu apgaismojumu. Atpakaļgaismotais displejs atvieglo termostata lietošanu pat tumsā vai vājā apgaismojumā.

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Apgaismojumu nevar pastāvīgi izslēgt, tas tiek aktivizēts uz 15 sekundēm, kad tiek nospiesta jebkura poga.

Tiešām, termostatu var ieprogrammēt katru dienu, taču jāpatur prātā, ka katru dienu var veikt tikai 6 temperatūras izmaiņas.

Tas ir iespējams. Piemēram, ja esat agri atgriezies mājās un termostats joprojām ir iestatīts (saskaņā ar programmu) uz zemāku temperatūru, un jums ir nepieciešams, lai tas nekavējoties ieslēgtos un sāktu sildīt uz augstāku temperatūru, skatiet rokasgrāmatas sadaļu Īstermiņa manuāla temperatūras maiņa, kurā aprakstīta procedūra. 

Termostats, ar kura vadības bloka palīdzību var kontrolēt vairākus uztvērējus (līdz 6), ir komplekts P5611OT.2R. Pateicoties pašmācības funkcijai, termostatam ir iespēja ģenerēt savu pāra kodu, ko katrs uztvērējs saglabā atmiņā.

Modeļiem P5611OT, P5601N, P5607, P5616OT, P5606OT. Pārējiem ir fiksēta histereze.

Tas ir iespējams ar programmējamiem termostatiem, kas ļauj vairākkārt mainīt temperatūru. Katrai dienai atkarībā no termostata modeļa varat izvēlēties vajadzīgo temperatūru un laiku līdz pat 6 temperatūras maiņām. Iespējams iestatīt režīmus (laika un temperatūras regulēšanu) pa dienām, vai arī pēc grafika no pirmdienas līdz piektdienai un atsevišķi no sestdienas līdz svētdienai, vai arī pēc nedēļas grafika no pirmdienas līdz svētdienai.

Visiem termostatiem, izņemot tos, kas atbalsta Opentherm funkciju, saziņa ir vienvirziena. Saziņa notiek, izmantojot radio (gan ar OpenTherm, gan ar WiFi tīkla protokolu), tāpēc mūrēšana samazina kopējo diapazonu.

95% katlu izmanto šādu bezsprieguma savienojumu. Ja katlam ir bezsprieguma pieslēgums, tam jābūt arī termostatam.

Ja katlam ir bezsprieguma pieslēgums, tam jābūt arī termostatam.

OpenTherm ir nosaukums divvirzienu komunikācijai starp katla moduli un termostatu. Termostats saņem nepieciešamo informāciju, kuru pēc tam apstrādā un nodod atpakaļ katlam, kas regulē ūdens temperatūru līdz visefektīvākajam līmenim. Pateicoties no OpenTherm termostata saņemtajai informācijai, tiek modulēta katla jauda, kas nepārtraukti pievieno un atņem jaudu atbilstoši vēlamajām un izmērītajām vērtībām. Priekšrocība ir tā, ka katla jauda tiek regulēta ne tikai atkarībā no telpas temperatūras, bet arī no sistēmas ūdens temperatūras un citiem mainīgajiem lielumiem. Turpretī parastais ieslēgšanas/izslēgšanas termostats ieslēdz katlu ar 100% jaudu vai 0% jaudu. Tādējādi OpenTherm paaugstina apkures sistēmas efektivitāti, samazina izmaksas (enerģijas rēķinus) un pagarina katla kalpošanas laiku.

OpenTherm termostats var regulēt jebkuru OpenTherm katlu. Ja jūsu katls neatbalsta OpenTherm vai jūs nevēlaties to izmantot, jūs varat pieslēgt termostatu bez šiem kontaktiem, un tā funkcionalitāte būs tāda pati kā termostatam bez Opentherm. Tādējādi termostatus ar Opentherm komunikāciju var izmantot tikai ar ieslēgšanas/izslēgšanas vadiem bez Opentherm vadības.

Tiešām, ir jānomaina arī nosūtīšanas bloks, kas ir pievienots katlam. Sākotnējās ierīces un jaunās ierīces ierīcei ir atšķirīgi saziņas protokoli vai arī tās nav savienotas pāri.

Ja, termostati ar iepriekš iestatītiem komforta un ekonomiskajiem režīmiem papildus fiksētajām programmām, kuras nevar mainīt, ļauj veikt vairākus lietotāja režīma iestatījumus. Procedūru skatiet konkrētā modeļa, piemēram, termostata P5611OT, lietošanas instrukcijā.

.

Termostatam nav nepieciešama atsevišķa aizsardzība. Ir jāaizsargā katls.

Kapilārtermostati var pārslēgties no 0 °C. Pārējiem ir pretaizsalšanas sistēma, sākot no 5 °C vai 7 °C atkarībā no modeļa.

Ja izmantojat vairākus termostatus, piemēram, vecais tiek izmantots kā termometrs, bet jaunais ir novietots uz apkures katla, tie savstarpēji nesadarbosies. Gan savienošanas pāra, gan atšķirīgo saziņas protokolu dēļ.

Diemžēl mūsu sortimentā nav šāda veida produktu.

Ja, viņi atceras. Viņi automātiski izveido pāri 5 minūšu laikā. Visi mūsu klāstā esošie termostati pēc strāvas padeves pārtraukuma un pēc tam atjauno strāvas padevi.

Ziņojums var nozīmēt sekojošo:

a. Izmērītā temperatūra ir ārpus diapazona (no 0 °C līdz 40 °C)
b. Temperatūras sensors ir bojāts
Mēģiniet nomainīt baterijas, tikai 1,5 V sārma baterijas. Ja tas nav izlabots, lūdzu, pieprasiet.

Tas palīdzētu atvienot termostatu no katla un atkal to pieslēgt. Ja šī kļūda atkārtojas biežāk, iesakām nosūtīt preci garantijas diagnostikai. 

Ja radiatoram ir termostata savienojums, no kura parasts kontaktdakša savienojums ved uz kontaktligzdu, tad jā (tas savienojas ar NO/COM spailēm).

Vieldrauda termostati, kad tie ieslēdzas, izdod skaņas signālu. Arī bezvadu termostati to dara, taču uztverošā ierīce parasti atrodas pie katla tālāk no dzīvojamās telpas, tāpēc klikšķis nav dzirdams citās telpās.

Diapazons atklātā telpā ir 60-100 m diapazonā, mūra daudzums samazina radiosignāla diapazonu. Izvēlieties saskaņā ar parametru "Range in open space" (Darbības diapazons atklātā telpā). Bezvadu termostata diapazonu nav iespējams palielināt.

Neviens no termostatiem nevar automātiski pārslēgt apkuri un noteikt ūdens temperatūru, pamatojoties uz tarifu. Iespējams, jūs varētu izmantot kādu no programmējamiem termostatiem, kuros augstā tarifa laikā iestatāt zemāku apkures temperatūru.

Lielākajai daļai apkures katlu pretestības slodze ir kritiska. Rezistīvā slodze ir slodze, kurā nav fāžu maiņas starp strāvu un spriegumu, parasti tas ir rezistīvās siltuma ierīces. Induktīvā slodze ir slodze, kurā ir fāžu nobīde starp strāvu un spriegumu, kad strāva atpaliek no sprieguma. Induktīvās slodzes ir, piemēram, elektromotori, transformatori utt. Katram termostatam ir norādītas maksimālās pārslēdzamās slodzes vērtības (rezistīvās/induktīvās), tas ir atkarīgs no tā, ko klients vēlas, lai termostats pārslēdz un kādas ir pārslēdzamās iekārtas vērtības. Piemērs: ja apkures katlam ir 7 A pretestības pārslēgšana, es nevaru izmantot termostatu, kura maksimālā slodze ir 6A.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
kontroles veids programmējams elektroniskais iekštelpu termostats
termostata veids stieples
kontroles režīms apsildes un dzesēšanas sistēma
temperatūras regulēšana #
Citi parametri
temperatūras regulēšanas veids sešas temperatūras maiņas reizes dienā
regulējamas temperatūras novirzes #
temperatūras mērījumi #
kapilārā sensora garums nav norādīts
programmu skaits #
ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija
displejs ar apgaismojumu
krāsa balts
pārslēgšana 230 V maiņstrāva vai brīvs spriegums
diapazons atklātā teritorijā nav norādīts
pretsasalšanas aizsardzība
uztvērēja jauda nav norādīts
brīvdienu režīms
atpakaļiestatīšanas funkcija
iespēja pievienoties citiem detektoriem nav norādīts
strāvas padeve #
vārtejas jauda nav norādīts
raidītāja jauda nav norādīts
darba frekvence nav norādīts
daļa no iepakojuma nav norādīts
pārslēgšanas slodze #
temperatūras kalibrēšana
#
raidītāja izmēri nav norādīts
izmēri 26 × 120 × 78 mm
uztvērēja izmēri nav norādīts
vārtejas izmēri nav norādīts
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai