no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība Video durvju zvani #VIDEO DOOR BELL GO SMART IP-09D CLOC

#VIDEO DOOR BELL GO SMART IP-09D CLOC

Pasūtīšanas kods H4031
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H4031
Produkta numurs 3010040310
EAN 8592920117569

Paplašināts saturs

Saglabājiet saikni ar savu māju

Kā jūs varat saglabāt saikni ar savu māju un nodrošināt sava īpašuma aizsardzību? Ar viedo durvju zvanu IP-09C no sērijas EMOS GoSmart jums būs nepārtraukta pārskatāmība par to, kas notiek aiz durvīm.

Ar divpusēju balss saziņu varat sazināties  ar gaidītiem un nevēlamiem apmeklētājiem pat tad, kad esat prom no mājām.Uz jūsu mobilo tālruni nosūtītie brīdinājumi informēs jūs par kustībām ierakstītajām kustībām aiz jūsu durvīm.

Paplašināta funkcija ir iespēja kontrolēt durvju slēdzeni no mobilās lietotnes, kas būs īpaši noderīga, ja jums būs nepieciešams atvērt durvis, kamēr neesat mājās.

 

Jūs vienmēr zināsiet, kas ir pie durvīm

Imp9C viedais durvju zvans ir aprīkots ar kustības sensoru, kas, konstatējot kustību, nosūta paziņojumu ar apmeklētāja fotoattēlu uz jūsu mobilo tālruni. Inteliģentā cilvēka noteikšanas funkcija var novērst viltus trauksmes signālus, ko izraisa dzīvnieku vai transportlīdzekļu kustība, lai būtu reģistrēti tikai cilvēki un viņu sejas. 

Vienulaikus ar paziņojuma nosūtīšanu tiek iedarbināta videoieraksta ievietošana microSD kartē vaimākoņglabāšanas ierīcē. Viņš jebkurā laikā var pārskatīt ierakstu un pārliecināties, kas bija persona, kura atradās aiz jūsu durvīm.

 

Nepalaidiet garām nevienu apmeklētāju

Pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skaļrunim un kamerai, IP-09C viedais durvju zvans ļauj izveidot videozvanu ar ienākošajiem apmeklētājiem tieši no jūsu mobilā tālruņa. Prombūtnes gadījumā varat pāradresēt zvanījušo kurjeru pie kaimiņa ar sūtījumu, lūgt negaidītu apmeklētāju pagaidīt līdz jūsu agrākai ierašanās reizei vai, iespējams, brīdināt aiz durvīm pārvietojošos aizdomīgu personu.

Vai jums ir gadījies saskarties ar situāciju, kad jūsu bērns aizmirsis mājas atslēgas, kamēr jūs esat darbā? IP-09C viedais durvju zvans var kontrolēt arī durvju slēdzeni, un jūs varat ielaist bērnu vai varbūt kādu ģimenes locekli iekšā ar savu mobilo tālruni!

 

Perfekts attēls dienā un naktī

Dzīves pieskatīšana dienā un naktī? Nekādu problēmu! IP-09C viedajā durvju zvana signālierīcē IP-09C iebūvētā Full HD kamera (1080p)ar redzamības leņķi 110° ir aprīkota ar megapikseļu CMOS sensoru, kas nodrošina skaidru un neizkropļotu attēlu.

Nepareizu objektīvam priekšā esošās personas attēlu jebkuros apgaismojuma apstākļos nodrošina nakts redzamības atbalsts līdz 4 m attālumā un IR cut funkcija.Tas ļauj uzraudzīt, kas notiek pie jūsu durvīm 24 stundas diennaktī.

Atturīgs ne tikai pret laikapstākļiem

Imp-09C viedā durvju zvana noturību pret jebkādiem laikapstākļiem garantē tā pārklāts jumtiņš un IP44 aizsardzības kategorija.

Vai jūs uztrauc, ka kāds nozags jūsu viedo palīgu? Neesiet izmisumā! Durvju zvanu aizsargā drošības stiprinājuma skrūve, kas to nostiprina pie sienas piestiprināmā kronšteinā, un, visbeidzot, 85 dB signalizācija pret ielaušanos. Ta trauksmes signāls ieslēdzas, kad tiek pārrauts zvana un turētāja kontakts, un tas droši atbaida jebkuru zagli vai vandalu. Šo funkciju var arī pilnībā deaktivizēt lietotnē EMOS GoSmart.

Liela uzstādīšana

Durvju zvana poga ar iebūvētu kameru tiek apgādāta no 12 V barošanas avota, un pēc oriģinālā durvju zvana noņemšanas uzstādīšanai var izmantot esošos kabeļus. Dēļ pastāvīgā savienojuma ar barošanas avotu jums nav jāuztraucas par uzlādi vai bateriju nomaiņu.

Iekštelpu bezvadu durvju zvana darbināšanai pietiek ar 3 parastām AA tipa baterijām, kuru darbības laiks ir vairāki mēneši, un jūs norobežo tā atrašanās vieta iekštelpās.

Kad ierīce būs uzstādīta jūsu izvēlētajā vietā, vienkārši savietojiet to ar mājas Wi-Fi tīklu un savienojiet to ar mobilo lietotni EMOS GoSmart, kas ir pieejama gan Android, gan IOS mobilajiem tālruņiem. Darbības laikā varat izmantot arī balss vadību, pateicoties saderībai ar Amazon Alexa un Google Assistant.

 

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un atvēliet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Pakošana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
raidīšanas frekvence #
# Android, iOS
nakts redzamība
kameras skata leņķis 110°
kameras barošanas avots #
# 3× AA (LR6) 1,5 V DC (není součástí balení)
Citi parametri
IP vērtējums IP44
# #
# #
#
#
krāsa pelēks
# 1 920 × 1 080
kameras izmēri 149 × 63 × 46 mm
# 25
# #
#
uzstādīšana uz sienas + uz statīva
garantijas periods 2 gadi
#
#
CCTV kameras pieslēguma iespēja
# #
triecienizturīgs kameras dizains
#
barošanas avots iekļauts iepakojumā
produkts #
skaļuma regulators
#
pogu skaits uz kameras 1
iepakojums 1 gab. kastē
vārtu vadība
#
#
ieraksta iespēja
# #
kameras optiskais elements 2,69 mm JX-F37
# Wi-Fi
IR CUT
#
nepieciešamie vadi #
citas funkcijas
Lejupielādējamie faili