no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība Mājas video domofoni (komplekti) Videonamrunis + kameras iekārta EM-03M 2WIRE

Videonamrunis + kameras iekārta EM-03M 2WIRE

Pasūtīšanas kods H2050
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H2050
Produkta numurs 3010002050
EAN 8592920091463

Paplašināts saturs

<

Videotelefona komplekts EMOS EM-03M

Vēst, kurš stāv pie jūsu durvīm un zvana uz jūsu durvju zvanu, ir viena no pamatdrošībām, kas jūsu mājās nepieciešama katru dienu. EMOS EM-03M videotelefons sniedz ne tikai to, bet arī daudz vairāk.

Papildus tam, ka platleņķa videotelefons var lieliski parādīt jaunpienācēju krēslā vai nakts laikā, jūs varat arī pieslēgt priekšējo durvju vadību vai vārtu kustību 7" augstas izšķirtspējas krāsu ekrānam. Ar vienu pogu jūs varat attālināti atvērt durvis ienākošajam zvanītājam, neizejot no mājām.

Videotelefons EMOS EM-03M jūs iepriecinās ar savu vieglo uzstādīšanu, izmantojot tikai 2 vadus, vienkāršo intuitīvo darbību un pārdomātajām detaļām, tostarp plāksnīti ar nosaukumu.

<

Jūs vienmēr zināt, kas ir pie durvīm

Ar EMOS EM-03M videotelefona komplektu ar krāsainu LCD displeju jūs vienmēr būsiet droši par to, kas notiek pie vārtiem vai durvīm. Jūs neko nepalaidīsiet garām. Pateicoties kameras bloka 80° skata leņķim, jūs redzēsiet ikvienu, kurš piezvanīs pie jūsu mājas vai biroja durvju zvana. Un, lai vienmēr priecātos par apmeklētāju ierašanos, varat regulēt zvana skaļumu un izvēlēties kādu no 16 iepriekš iestatītajām melodijām, kas vislabāk piestāv jūsu ausij.

<

Dienas un nakts displejs

Infrasarkanie gaismas diodes nodrošina, ka kamera uzņem perfektu kadru neatkarīgi no tā, vai ārā ir dzidra dienas gaisma vai dziļa tumsa. Dienas laikā platleņķa kamera fotografē normāli, bet vājā apgaismojumā tā automātiski kļūst gaišāka. Tādējādi jūs skaidri redzēsiet, kas jums ir aiz muguras gan dienā, gan tumšajā naktī.

Atbloķējiet ieeju un atveriet vārtus attālināti

Videotelefons EMOS EM-03M daudzos veidos vienkāršos jūsu dzīvi. Tas ne tikai brīdina par ienākošo apmeklētāju, nospiežot vienu pogu uz iekšējā LCD monitora, bet arī ļauj attālināti atbloķēt ieejas durvis vai atvērt vārtus.

Ideāls attēls dienā un naktī

Tumsā vai tumsā kameras sistēma automātiski ieslēdzas ar infrasarkano gaismas diodēm. Tas ļauj viegli pamanīt jaunpienācēju pat sarežģītos apgaismojuma apstākļos.

 1. Mikrofons
 2. Kamera
 3. IR izgaismotājs
 4. Nosaukuma plāksnīte
 5. Poga
 6. Garnitūra
<

Plašs leņķis

Durvju kameru bloks ir pielāgots plašam lietojumu klāstam. Ar 80° skata leņķi to var novietot pat uz zema žoga vai kur vien tas jums ir ērtāk. Pēc tam attēls no kameras bloka tiek pārraidīts uz jūsu 7" krāsu ekrānu.

Durvju slēdzenes un vārtu kustības kontrole

Vai ir atnācis apmeklētājs un jūs esat tālu no durvīm? Ar vienu pogas pieskārienu varat kontrolēt durvju slēdzeni pie ieejas, vienlaikus sarunājoties ar ienākošajiem viesiem. Sistēma tikpat viegli var sazināties ar visu veidu elektronisko vārtu operatoriem.

 1. Garšrunis
 2. Pieteikums
 3. Durvju slēdzenes vadība
 4. Vārtu vadība
 5. Izvana saņemšana/izbeigšana
 6. Mikrofons
 7. Garstums. melodija
 8. Zvaniņa izvēle
 9. Attēla spilgtums
 10. Attēla krāsa
 11. Zvana skaļums

Divu vadu savienojums

Vai jums tagad ir klasisks telefons un jūs vēlaties to vienkārši aizstāt ar videotelefonu? Izmantojot EMOS EM-03M, to var viegli izdarīt bez papildu vadu ievietošanas. Videotelefons ir gatavs savienošanai ar diviem vadiem klasisko četru vadu vietā.

Kameras bloka ūdensizturīgā konstrukcija

Video un audio pārraides ierīci var viegli uzstādīt, kur vien tas nepieciešams. Taču papildus tam durvju kameras bloks ir ūdensdrošs (IP44) un konstruēts tā, lai izturētu vandāļu uzbrukumus un kalpotu jums gadiem ilgi.

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Šis modelis nav paredzēts, lai pieslēgtu papildu kameras bloku vai ārēju zvanu, kas norāda, ka kāds zvana.
Slēdzenei jābūt aprīkotai ar savu 12 V barošanas avotu. Varat izmantot N3110.
Skaņu, iespējams, var vienkārši samazināt līdz zemākajam līmenim.

Tiek dots impulss atvērt durvju slēdzeni. To nevar iestatīt. Pārbaudiet slēdzenes kontaktus, lai pārliecinātos, vai tie ir pareizi pievilkti.

Pārbaudiet, vai slēdzenes kontakti ir pareizi pievilkti.

Citu monitoru nav iespējams pieslēgt.

Nav iespējams izmantot sprieguma atšķirību dēļ.

Ierīcei nav izvēlnes. To darbina tikai ar pogām.

Tas ir atkarīgs no bloķēšanas veida: C0024- Nospiediet attiecīgo pogu, lai uz 1-2 sekundēm aktivizētu tipisku bungšanas skaņu, kas ļauj apmeklētājam atvērt vārtus vai ieejas durvis. Ja šajā laika intervālā tie netiek ieslēgti, ir jāiedarbina jauns impulss, tajā ir arī iebūvēts tapa, kuru var viegli izstumt, lai deaktivizētu (pastāvīgi atbloķētu) slēdzeni uz jebkuru laiku. Šajā laikā piekļuve jūsu īpašumam/mājoklim nav ierobežota. / C0025- ir raksturīgs citiem modeļiem ar griezes momenta tapas funkciju. Pateicoties tam, slēdzene tiks atbloķēta, kad mājas tālrunī vai videotelefonā tiks nospiesta attiecīgā poga, un tā paliks līdz brīdim, kad persona izies cauri vārtiem. Pēc aizvēršanas BEFO 1221 to atkal aizslēgs, padarot to par vēlamu rīku, jo īpaši vietās, kur kameras bloks neatrodas tieši blakus vārtiem.
Tā ir saziņa starp vairākiem monitoriem vienā filiālē (līdz 7), kas ir nosaukti pēc numura. Vienīgais produkts, kas piedāvā šo adresējamo interkomu, ir H3010.
Jā, tas ir iespējams tikai ar videotelefoniem, kam kameras blokā ir 1 poga. Ir iespējams veikt zvanus tikai starp monitoriem, kas savienoti vienā ārējā blokā vienā filiālē ( H3016, H3017, H3018 - 1 abonents = 1 poga = 1 filiāle, kur var pieslēgt līdz 7 monitoriem, un starp tiem var veikt zvanus). Piemērs: ja man ir H3018 ierīce ar 4 pogām, kur katra poga norāda vienu ģimeni, kas izmanto 1 monitoru - zvani starp monitoriem nebūs iespējami. Tomēr, ja vienai ģimenei ir divi monitori (viens priekšnamā un otrs guļamistabā), zvans starp tiem ir iespējams - abi monitori zvanīs vienlaicīgi.
Būtībā jebkura CCTV analogā kamera (nedrīkst būt IP) ar 1080p izšķirtspēju.
Diemžēl šāda kombinācija nav iespējama.
Visi, izņemot H2030 un H2050 ( ne vairāk kā 2) - vairāk nevar pievienot.
Visi, izņemot H1139.
Ieteicamais augstums ir 140-170 cm.
12V/2A. Tikai modelim H2050 ir 15 V barošanas avots.
Balts - audio, melns - GND, dzeltens - video, sarkans - 12V barošanas avots.
Ja nav norādīts, videotelefons nosūta īsu impulsu - notiek tikai īss (vienas sekundes) releja aizvēršanās. Ar šo vadības ierīci darbojas standarta durvju piedziņas.
Būtībā jebkura poga, ko mēs pārdodam bezvadu durvju zvaniem. Tam jābūt pareizi savienotam ar kameras bloku, no kura tas tiek darbināts.
Jā, teorētiski tas ir iespējams. Es gribētu pievērst uzmanību paralēlai vadīšanai ar citu vadītāju, lai nebūtu savstarpēju traucējumu, jo CYKY kabelis nav ekranēts, attālumam starp monitoru un kameras bloku (līdz 20 m varētu būt OK) un vadu dzīslu skaitam vados.
1. atjauniniet programmaparatūru / 2. koncentrējieties uz drošības, ugunsmūra un pakalpojumu sniedzēja iestatījumu pārbaudi. Ierīce izmanto portus: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tiem jābūt atvērtiem un caurlaidīgiem) / 3. pārbaudiet savienojumu ar 2,4GHz tīklu / 3. pārbaudiet, vai jūsu mobilajā ierīcē nav aktivizēts zema datu pārraides ātruma režīms - tas pazemina savienojumu ar kameras bloku.
Izskatās, ka vados ir nonākuši traucējumi. To var novērst, izmantojot ekranētu kabeli, pievienojot ekranus no abām pusēm GND terminālim. Līdz 20 m kvalitatīvs FTP CAT.5, ideāli CAT.6 (tie ir ekranēti) / virs 20 m SKYFY 5x2x0,5 vai 10x2x0,5 (tie ir ekranēti). Pamata versijā koaksiālais kabelis nav nepieciešams, to ieteicams izmantot 100 m attālumā. Garām zemes līnijām ieteicams izmantot TCEPKPFLE kategorijas telekomunikāciju kabeļus.
Kameras bloks tiek darbināts no monitora, izņemot h1139.
Slēdzeni darbina no sava barošanas avota, kas nav iekļauts komplektācijā (12V/2A). Izņemot H2014 - šeit durvju slēdzenei nav nepieciešams savs 12V barošanas avots.

Tikai šādiem produktiem: H1085 un H1014 ( EMOS RL-10M) 

1. izmēriet polaritāti un barošanas avota stāvokli, 2. pārbaudiet vadu saskaņā ar instrukcijām, 3. saskaņā ar aprakstu tas izskatās pēc adaptera kļūdas, mēģiniet to izmērīt ielādētā stāvoklī. Ja adapteris būtu izlādēts, tas būtu labs.
Vārtu vadības izeja ir 12 V līdzstrāvas, bet vārtu piedziņas DRY NO (normāli atvērts) kontakts bez sprieguma - videotelefons nosūta īsu impulsu - notiek tikai īss (vienas sekundes) releja pārslēgšanās. Ar šo vadības ierīci darbojas standarta vārtu piedziņas ierīces.
Es iesaku pārbaudīt vadu saskaņā ar rokasgrāmatu, stiprinājumu pie spailēm, pietiekamu izolāciju un kabeļa veidu (ekranēts) un īsi pieslēdziet to uz galda, lai redzētu, vai tas darbosies.
H3010 un papildu kameras bloks H3016 / H2017 + H1141 / H2030 + H1140.

Ja esat pārorientējies uz jaunu interneta pakalpojumu sniedzēju, ierīce ir jāatjauno. Ja ir veiktas arī maršrutētāja ierīces izmaiņas, pārbaudiet, vai ir brīvs ports. Visbeidzot, es pārbaudītu drošību, ugunsmūri un pakalpojumu sniedzēja iestatījumus.
Pierīce izmanto šādus portus: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tiem jābūt atvērtiem un caurlaidīgiem).
Wifi jābūt 2,4GHz, drošam pēc noklusējuma.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
# 1
# 1
pogu skaits uz kameras 1
#
#
Citi parametri
slēdzenes vadība
vārtu vadība
attālinātas administrēšanas lietotne bez lietotnes
iekšējais tālrunis
ieraksta iespēja
CCTV kameras pieslēguma iespēja
kameras apgaismojums jā, līdz 150 cm
melodiju skaits 16
skaļuma regulators
krāsa sudraba
ekrāna izmērs 7"
krāsu displejs
monitora izmērs 152 × 215 × 18 mm
kameras izmēri 141 × 63 × 40 mm
kameras skata leņķis 80°
IP vērtējums IP44
kameras optiskais elements 1/3 CCD ar infrasarkano staru apgaismotāju
ekrāna barošanas avots #
kameras barošanas avots ar monitora starpniecību
barošanas avots iekļauts iepakojumā
uzstādīšana uz sienas
triecienizturīgs kameras dizains
nepieciešamie vadi RVV/CYSY 2× 1,0 mm
vadu skaits (monitors/slēdzene/vārti) 2+0+0
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai