no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas LED apgaismojums LED gaismas Vieds LED gaismeklis GoSmart, padziļinājumā, apaļš, 30 W, CCT, regulējams, Wi-Fi

Vieds LED gaismeklis GoSmart, padziļinājumā, apaļš, 30 W, CCT, regulējams, Wi-Fi

Pasūtīšanas kods ZM5191
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZM5191
Produkta numurs 1539087300
EAN 8592920122570

Paplašināts saturs

Izveidojiet perfektu atmosfēru savās mājās

Interaktīvais apgaismojums ir lielisks papildinājums jebkurai modernai mājai, neatkarīgi no tā, vai vēlaties intensīvu baltu apgaismojumu darbam vai blāvu siltu gaismu atpūtai pie televizora vakarā. EMOS GoSmart lampas no ILVI sērijas vienmēr nodrošinās tieši to, kas jums nepieciešams.

Jūs varat tās ērti vadīt  izmantojot intuitīvo mobilo lietotni vai iekļauto tālvadības pulti. Izveidojiet ar tiem gaismas ainas un izmantojiet tos, lai regulētu apgaismojumu mājās, sākot ar izslēgšanu un beidzot ar gaismas krāsu temperatūras (CCT) regulēšanu.

IlVI gaismekļi ar elegantā, pārlaicīgā dizaina palīdzību iederas jebkurā interjerā, un to augstākā kvalitāte ļauj mums nodrošināt tiem 3 gadu garantiju.

 

Pielāgojiet gaismu savam garastāvoklim

Ar EMOS GoSmart ILVI gaismekļiem varat izmantot plašu gaismas spilgtuma diapazonu no 10 % līdz 100 % spilgtumam Bet tas vēl nav viss!

Jūs varat salikt ILVI gaismekļus grupās ar citiem viedajiem gaismekļiem un sinhronizēt apgaismojuma atmosfēru visā mājā vai dzīvoklī, panākot vēlamo efektu.

 

 

Izveidojiet savus scenārijus

EMOS GoSmart ILVI gaismekļi ļauj veidot dažādas apgaismojuma ainas atkarībā no veicamās darbības. Gribat lasīt? Vienkārši izvēlieties smalku silti baltu apgaismojumu, lai nodrošinātu ideālus apstākļus iegrimšanai grāmatu pasaulē. Strādāt? Armatūra rada spilgtāku neitrālas baltās krāsas gaismu, lai palīdzētu jums saglabāt koncentrēšanos un viegli pabeigt uzdevumus.

Pielāgojiet centrālās baltās krāsas temperatūru (CCT) no 2 700 K līdz 6 500K, lai radītu tieši tādu atmosfēru, kāda jums nepieciešama. EMOS GoSmart ILVI sērijas gaismekļi var pielāgoties jūsu vajadzībām.

 

Funkcijas veselībai un labsajūtai

Vai jums ir nepieciešams noteikt laiku, kad gaisma jāieslēdz vai jāizslēdz? Vai jūs sekojat līdzi savam diennakts ciklam un veselīgam miega režīmam? ILVI gaismekļu klāsts ir gatavs jums palīdzēt to izdarīt.

Noregulējiet taimeri un noteiciet, cik ilgi gaismeklim jābūt ieslēgtam. Pēc tam izmantojiet plānošanas funkciju, lai automātiski to izslēgtu vai ieslēgtu tieši tā, kā vēlaties.

četri iepriekš iestatīti režīmi - 1) rīta, 2) pēcpusdienas, 3) pēcpusdienas un 4) vakara, regulē gaismekļa izstarotās gaismas intensitāti un krāsu un palīdz saskaņot jūsu diennakts ritmu lai veicinātu pastāvīgu un atjaunojošu miegu.

Izslēdzot gaismekli, tas atceras pēdējo izmantoto gaismas krāsu, pateicoties iebūvētajai atmiņai. Pat strāvas padeves pārtraukuma gadījumā tā automātiski atgriežas pie rūpnīcas iestatījumiem, lai jums nebūtu jātiek galā ar atkārtotu konfigurēšanu.

Izgudrots un elegants dizains

EMOS GoSmart ILVI sērijas gaismekļi ir ideāli piemēroti mūsdienīgu interjeru, biroju telpu vai mājokļu apgaismošanai. To minimālisma un elegances stils jebkuram interjeram piešķirs svaigumu un eleganci.

Ilumīnija dizains rada satriecošu hallo efektu, kas atgādina saules starus, kas iekļūst telpā un veido maigu gaismas vainagu ap gaismekli.

Gūstiet ne tikai kvalitatīvu apgaismojumu, bet arī miera un harmonijas sajūtu, kas raksturīga to norvēģiskajam dizainam.

&bspn;

Iestāvi un uzstādīšana

EmOS GoSmart ILVI viedo gaismekļu uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Kad tie ir uzstādīti pie sienas vai griestiem un pieslēgti strāvas avotam, vienkārši savienojiet tos ar mobilo lietotni EMOS GoSmart, kas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmām, un pievienojiet tos mājas WIFI tīklam. Pateicoties Amazon Alexa un Google Assistant saderībai, varat izmantot arī balss vadību.

Aplikācijā ILVI gaismas var viegli vadīt burtiski no jebkuras vietas. Aizgājāt no mājām un aizmirsu izslēgt apgaismojumu? Nekādu problēmu! Vienkārši izslēdziet mājas apgaismojumu attālināti lietotnē. Taupiet savu maku un vidi.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm.Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi, un velti sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
novietojums griestiem/sienai
gaismekļa veids klasisks gaismeklis
stiprinājuma veids piestiprināta
forma apaļa
gaismas krāsa silti balta–vēsi balta
barošana 30 W
IP vērtējums IP20
tālvadības pults #
kustību sensors nav norādīts
aptumšošanas funkcija
Citi parametri
izmēri #
korpusa krāsa balts
gaismas plūsma 1 800 lm
kvēlspuldzes nomaiņa 110 W
krāsu temperatūra 2 700–6 500 K
līnija GoSmart
spriegums 220–240 V
stara leņķis 115°
stiprinājuma caurums nav norādīts
gaismas avots LED
UGR < nav norādīts
korpusa materiāls tērauda plāksne
darbmūžs 30 000 stundu
sensora detektēšanas diapazons bez sensora
krāsu atdeves indekss (CRI) Ra > 80
difuzora materiāls plastmasas (PMMA)
barošanas avota izejas strāva 175 mA
kategorija EXCLUSIVE
# Android, iOS
aizsardzība pret mirgošanu
# #
# Wi-Fi
frekvence 50/60 Hz
# 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
LGP materiāls nav norādīts
#
strāva 300 mA
gaismas efektivitāte un kvēlspuldzes ekvivalenta jauda 60 lm/W
#
#
difuzora veids pienaina
# #
jaudas koeficients > 0,9
#
vannasistabā
virtuvē
dzīvojamā istabā, guļamistabā un bērnistabā
gaitenī un kāpnēs
darbnīcā un garāžā
dārzā un uz balkona
birojā
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai