no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas LED apgaismojums LED gaismas Vieds LED gaismeklis GoSmart, padziļinājumā, apaļš, 45 W, CCT, regulējams, Wi-Fi

Vieds LED gaismeklis GoSmart, padziļinājumā, apaļš, 45 W, CCT, regulējams, Wi-Fi

Pasūtīšanas kods ZM5192
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZM5192
Produkta numurs 1539087450
EAN 8592920122587

Paplašināts saturs

Izveidojiet perfektu gaisotni savās mājās

Izgudrais apgaismojums ir lielisks papildinājums jebkurai modernai mājai, neatkarīgi no tā, vai vēlaties intensīvu vēsu apgaismojumu darbam vai blāvu siltu gaismu atpūtai pie televizora vakarā. EMOS GoSmart ILVI sērijas lampas EMOS GoSmart ILVI vienmēr nodrošinās jums nepieciešamo.

Tas var ērti vadīt, izmantojot intuitīvo mobilā tālruņa lietotni vai komplektācijā iekļauto tālvadības pulti. Izveidojiet ar tiem gaismas ainas un izmantojiet tos, lai regulētu apgaismojumu mājās, sākot ar gaismas aptumšošanu un beidzot ar gaismas krāsu temperatūras (CCT) vai krāsu apgaismojuma regulēšanu.

IlVI gaismekļi ar savu elegantā, pārlaicīgā dizaina dizainu iederas jebkurā interjerā, un to augstākā kvalitāte ļauj mums sniegt 3 gadu garantiju.

Pielāgojiet gaismu savam garastāvoklim

Ar EMOS GoSmart ILVI gaismekļiem varat izmantot plašu gaismas spilgtuma samazināšanas diapazonu no 10% līdz pat 100% spilgtumam. Bet tas vēl nav viss!

Jūs varat savienot ILVI gaismekļus grupās ar citiem viedajiem gaismekļiem, lai sinhronizētu apgaismojuma apstākļus visā mājā vai dzīvoklī.

Izveidojiet savus scenārijus

EMOS GoSmart ILVI gaismekļi ļauj jums izveidot dažādas apgaismojuma ainas atkarībā no veicamās darbības. Vai vēlaties lasīt? Vienkārši izvēlieties smalku silti baltu apgaismojumu, lai nodrošinātu ideālus apstākļus iegrimšanai grāmatu pasaulē. Strādāt? Gaismeklis rada spilgtāku neitrālas baltās krāsas gaismu, lai palīdzētu jums koncentrēties.

Pielāgojiet baltas gaismas temperatūru (CCT) no 2 700 K līdz 6 500 K, lai radītu tieši tādu atmosfēru, kāda jums nepieciešama. EMOS GoSmart ILVI sērijas gaismekļi EMOS GoSmart var vienkārši pielāgoties visām jūsu vajadzībām.

Funkcijas veselībai un labsajūtai

Vai jums ir nepieciešams noteikt laiku, kad gaisma jāieslēdz vai jāizslēdz? Vai jūs sekojat līdzi savam cirkadiskajam ciklam un veselīgam miegam? ILVI sērijas gaismekļi ir gatavi jums palīdzēt.

Izveidojiet strongstimēru un izlemiet, cik ilgi gaismeklim jābūt ieslēgtam. Pēc tam, izmantojot grafika funkciju, tas automātiski izslēgsies vai ieslēgsies tieši tā, kā vēlaties.

četri iepriekš iestatīti režīmi - 1) rīta, 2) rīta vidus, 3) pēcpusdienas un 4) vakara, pielāgo gaismekļa izstarotās gaismas intensitāti un krāsu, lai palīdzētu pielāgoties jūsu cirkādiskajam ritmam un veicinātu pastāvīgu un atjaunojošu miegu.

Izslēdzot gaismekli, tas atceras pēdējo izmantoto gaismas krāsu, pateicoties iebūvētajai atmiņai. Pat strāvas padeves pārtraukuma gadījumā tā automātiski atgriežas pie rūpnīcas iestatījumiem, lai jums nebūtu jānodarbojas ar atkārtotu konfigurēšanu.

Pareizs un elegants dizains

EMOS GoSmart ILVI sērijas gaismekļi ir lieliski piemēroti modernu interjeru apgaismošanai, biroju vai mājokļu telpām. To minimālistiskais un elegantais dizains jebkuram interjeram piešķirs svaigumu un eleganci.

Izstrādātais gaismekļa dizains rada satriecošu hallo efektu, kas atgādina saules staru iespīdumu telpā, veidojot maigu gaismas vainagu ap gaismekli.

Gūstiet ne tikai kvalitatīvu apgaismojumu, bet arī ziemeļnieciskajam dizainam raksturīgo miera un harmonijas sajūtu.

Iestāva vienkārša

EmOS GoSmart ILVI viedo gaismekļu uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Kad tie ir uzstādīti pie sienas vai griestiem un pieslēgti strāvas avotam, vienkārši savienojiet tos ar mobilo lietotni EMOS GoSmart, kas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmām, un pievienojiet tos mājas WIFI tīklam. Pateicoties saderībai ar Amazon Alexa un Google Assistant, jūs varat izmantot arī balss vadības priekšrocības.

Aplikācijā ILVI gaismas var viegli kontrolēt burtiski no jebkuras vietas. Aizgājāt no mājām un aizmirsu izslēgt apgaismojumu? Nekādu problēmu! Vienkārši izslēdziet mājas apgaismojumu attālināti lietotnē. Taupiet savu maku un vidi.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu gudro māju ar gudro EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām ierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
novietojums griestiem/sienai
gaismekļa veids klasisks gaismeklis
stiprinājuma veids piestiprināta
forma apaļa
gaismas krāsa silti balta–vēsi balta
barošana 45 W
IP vērtējums IP20
tālvadības pults #
kustību sensors nav norādīts
aptumšošanas funkcija
Citi parametri
izmēri #
korpusa krāsa balts
gaismas plūsma 2 700 lm
kvēlspuldzes nomaiņa 160 W
krāsu temperatūra 2 700–6 500 K
līnija GoSmart
spriegums 220–240 V
stara leņķis 115°
stiprinājuma caurums nav norādīts
gaismas avots LED
UGR < nav norādīts
korpusa materiāls tērauda plāksne
darbmūžs 30 000 stundu
sensora detektēšanas diapazons bez sensora
krāsu atdeves indekss (CRI) Ra > 80
difuzora materiāls plastmasas (PMMA)
barošanas avota izejas strāva 175 mA
kategorija EXCLUSIVE
# Android, iOS
aizsardzība pret mirgošanu
# #
frekvence 50/60 Hz
# Wi-Fi
LGP materiāls nav norādīts
# 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
strāva 450 mA
#
gaismas efektivitāte un kvēlspuldzes ekvivalenta jauda 60 lm/W
#
#
difuzora veids pienaina
jaudas koeficients > 0,9
# #
#
vannasistabā
virtuvē
dzīvojamā istabā, guļamistabā un bērnistabā
gaitenī un kāpnēs
darbnīcā un garāžā
dārzā un uz balkona
birojā
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai