no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Durvju zvani Bezvadu durvju zvani Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5729, spraudņa tipa

Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5729, spraudņa tipa

Pasūtīšanas kods P5729
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5729
Produkta numurs 3402044000
EAN 8592920080405

Paplašināts saturs

Bezvadu durvju zvans EMOS

Vai meklējat durvju zvanu, kas nodrošina ātru uzstādīšanu, lielu diapazonu, nulles apkalpošanu un arī augstu uzticamību? To visu kopā atradīsiet šajā EMOS P5729 bezbateriju pogu un durvju zvanu komplektā. Ar durvju zvanu var savienot līdz sešām pogām, un tās var iegādāties arī atsevišķi.

Katrs var zvanīt

Vairs nav jāvelk vadi un jāurbj sienas. Iespraudiet durvju zvana ierīci izvēlētajā mājas kontaktligzdā un pēc savienojuma veikšanas ievietojiet pogu tieši tajā vietā, kur tā nepieciešama, izmantojot komplektā pievienoto abpusēji līmlenti. Tātad viss ir gatavs un darbojas tikai dažās minūtēs. Ūdensizturīgā poga un durvju zvans sazinās savā starpā attālumā līdz 180 metriem

.

Pēc pieprasījuma atskaņo jūsu iecienītāko dziesmu

Tas jūs nepamodinās ar klasisko "crrr" vai "ding dong". Jums ir iespēja izvēlēties kopumā 36 melodijas četros skaļuma līmeņos. Ja noteikti nevēlaties, lai zvana signāls tiktu noklausīts, šis durvju zvans var atskaņot melodiju ar līdz 90 dB. Turklāt aktivizēšanas laikā durvju zvansiņš par sevi ziņo ar zilu LED diodi.

Izpako, pievieno, zvana 

Automātiska savienošana, pateicoties "pašmācības" režīmam, nodrošina tik ātru uzstādīšanu. 25 sekunžu laikā pēc durvju zvaniņa pievienošanas kontaktligzdai gan poga, gan durvju zvans zina viens par otru. Uzreiz pēc zvana un pogas savienošanas pārī jūs varat izbaudīt patiesi izcilu diapazonu līdz 180 metriem, ko nodrošina komunikācija, izmantojot radiosignālu. Turklāt to var izdarīt bez akumulatora, tādējādi novēršot nepieciešamību to mainīt. Patiesībā enerģiju, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu, rada tikai pogas nospiešana. Vēl viena lieliska P5729 bezvadu durvju zvana P5729 īpašība ir tā ilgtermiņa atmiņa, kas nodrošina netraucētu darbību pat pēc strāvas padeves pārtraukuma.

 

.

Viens šeit, viens tur...

Vai vajag vairāk pogu vienam durvju zvanam? Mums ir vienkāršs risinājums. Savienojiet EMOS P5729 ar līdz pat sešiem pogas taustiņiem, kurus var iegādāties atsevišķi. Vienu var novietot uz vārtiem, otru - uz ieejas durvīm, bet trešo - garāžas vai terases priekšā. Iztēlei šajā gadījumā vienkārši nav robežu.

Elegants dizains

Mūsdienīgajam EMOS durvju zvanam elegantā baltā krāsā ir noapaļotas formas, un pasaulē spīd divas gaismas diodes, kas norāda uz tā nevainojamo darbību. LED diode uz pogas ir sarkana, bet LED diode uz zvana - zila. Abas komplekta daļas savā starpā sazinās, izmantojot 433,92 MHz radio viļņus.
 

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Jā, tas ir iespējams, skrūves ir iekļautas komplektā.

Pogas priekšējā daļa ir jāatvieno, skatiet instrukcijas pielikumā.

Jā, šis produkts ir piemērots. Tās netraucēs pārošanas sistēmas darbību. Pēc izņemšanas no iepakojuma 1. poga tiek savienota ar 1. zvanu, un, kad esat pabeidzis darbu, 2. poga tiek savienota ar 2. zvanu. Zvani atceras savienošanu pat tad, kad ir atvienots strāvas padeves avots.

LED gaismas signālu nevar izslēgt.

P5729 un P5729B var kombinēt. Jā, uztvērējs var būt melns, bet poga balta vai otrādi. Ar pogu būs iespējams savienot vairākus uztvērējus.

Iespējams, tā ir mitruma problēma - iesakām noņemt pogu. Varat arī atvērt pogu un apstrādāt uztvērēju ar kontaktā eļļu.
P5760, P5763, P5750.
Zvaniņi veido savu saziņas kodu, savienojot to ar pogu. Šādā veidā tie viens otram netraucē. Teorētiski tas varētu būt iespējams, ja rodas kādi traucējumi - ja šāds rets gadījums notiek, ir jāizdzēš pogas atmiņa un jāveic atkārtota savienošana ar zvanu. Katru reizi, kad tiek veikta savienošana pārī, tiek ģenerēts un atmiņā saglabāts cits saziņas kods. Procedūra ir aprakstīta instrukcijās.
Maksimāli 0,5 W.
Visus mūsu piedāvājumā esošos zvanus var savienot pārī ar vairākiem uztvērējiem. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Parasti to parasti nosaka no mīnus 20 līdz plus 40 grādiem pēc Celsija.
Diemžēl zvaniņus un pogas nevar brīvi kombinēt.
Tie ir izgatavoti no plastmasas.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), KO polaritāte, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet pogu uz metāla konstrukcijām.
Vienam komplektam var pieslēgt neierobežotu skaitu šo uztvērēju. Kad tiek nospiesta durvju zvana poga, signāls tiek izplatīts pa visiem uzstādītajiem uztvērējiem uz pašu durvju zvanu. Tādējādi tiek izveidots durvju zvans ar neierobežotu diapazonu.
Mēs iesakām nomainīt baterijas un nenovietot tās uz metāla. Diemžēl sals samazina akumulatora darbības laiku.
Pogas parasti ir ar IP44, kas ir noturīgas pret šļakatām.

Pogas ir aprīkotas ar gaismas diodi, kas mirgo, kad tās zvana.

Tām nav pastāvīga fona apgaismojuma.

Jā, tām ir atmiņa, tās tiek savienotas automātiski.
Varat novietot uztvērējus dažādās telpās, kurās vēlaties vai vēlaties dzirdēt, ka kāds zvana. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Pašmācīšanās funkcija - zvans (uztvērējs) spēj ģenerēt savu savienošanas kodu, ko saņem poga (raidītājs) un saglabā savā atmiņā. Tādējādi komplektu var paplašināt ar papildu raidītājiem. Pateicoties šai "pašmācīšanās" funkcijai, netiek ietekmēti arī blakus esošie zvani.

Poga izmanto elektromagnētiskā moduļa pārveidošanas tehnoloģiju, lai iegūtu enerģiju pogas iekšpusē, kur moduļa pārveidošana pārvērš preses enerģiju elektriskā enerģijā. Visos bezvadu durvju zvanos signāls starp pogu un uztvērēju (durvju zvanu) tiek pārraidīts, izmantojot radioviļņus. Elektriskā enerģija zvanīšanai tiek ģenerēta ar elektromagnētiskās indukcijas palīdzību, kad tiek nospiesta poga.
Pogas nospiešana ģenerē pietiekami daudz enerģijas, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu.

Bezvadu durvju zvanu sadaļā filtrējiet pēc parametra ("Power" poga - bez strāvas / uztvērēju skaits iepakojumā - 2 gab.).
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
galvenās iekārtas barošanas bloks 230 V maiņstrāva
ieslēgšanas poga bez barošanas
pogas aizsniedzamība 180 m
īpašas funkcijas poga, kas darbojas bez baterijas
Citi parametri
pogas optiskā signalizēšana
durvju zvana optiskā signalizēšana
iespēja pievienot vēl vienu pogu #
papildu (rezerves) poga P5729T
skaļuma regulators jā, četri līmeņi
maksimālais zvanīšanas skaļums 90 dB
melodiju skaits 36
uztvērēju skaits iepakojumā 1 gab.
pogu skaits iepakojumā 1 gab.
krāsa balts
pārī savienošanas metode automātiska savienošana pārī – self-learning
ūdensnecaurlaidīga poga IP44
pārraides metode bezvadu zvans
raidīšanas frekvence 433 MHz
iepakojums 1 gab. blisteriepakojumā
durvju gropes izmēri 73 × 73 × 81 mm
pogas izmēri 22 × 49 × 82 mm
Lejupielādējamie faili