no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Durvju zvani Bezvadu durvju zvani Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5731, spraudņa tipa

Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5731, spraudņa tipa

Pasūtīšanas kods P5731
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5731
Produkta numurs 3402116000
EAN 8592920084304

Paplašināts saturs

Bezvadu durvju zvans P5731

Izpako, pievieno, zvana. Šo ātro uzstādīšanu nodrošina automātiskā savienošana pāri, pateicoties "pašmācīšanās" režīmam. 25 sekunžu laikā pēc durvju zvaniņa pievienošanas sienas kontaktligzdai gan poga, gan durvju zvans zina viens par otru. Tiklīdz zvans un poga ir savienoti pāri, jūs varat izbaudīt patiesi izcilu diapazonu līdz pat 180 metriem. Ūdensizturīgā poga sazinās ar durvju zvanu, izmantojot radioviļņus - bez baterijas, tāpēc tā nav jāmaina. Patiesībā enerģiju, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu, rada pats pogas nospiešana. Vēl viena lieliska P5731 bezvadu durvju zvana P5731 īpašība ir tā ilgtermiņa atmiņa, kas nodrošina netraucētu darbību pat pēc strāvas padeves pārtraukuma. Jūs noteikti novērtēsiet arī to, ka durvju zvana zvanam nav nepieciešama apkope.

Katrs var zvanīt

Vairs nav jāvelk vadi un jāurbj sienas. Iespraudiet durvju zvanu izvēlētajā mājas kontaktligzdā un pēc savienojuma izveidošanas ievietojiet pogu tieši tur, kur tā nepieciešama, izmantojot komplektā pievienoto divpusējo līmlenti. Tādējādi viss ir gatavs un darbojas tikai piecu minūšu laikā. Ūdensizturīgā poga un durvju zvans sazinās savā starpā attālumā līdz 180 metriem.

Pēc pieprasījuma atskaņo jūsu iecienītāko dziesmu

Tas jūs nepamodinās ar klasisko "crrr" vai "ding dong". Jums ir iespēja izvēlēties kopumā 36 melodijas četros skaļuma līmeņos. Ja noteikti nevēlaties, lai zvana signāls tiktu pārdzirdēts, šis durvju zvans var atskaņot melodiju līdz 90 dB. Turklāt aktivizēšanas laikā durvju zvansiņš par sevi ziņo ar zilu gaismas diodi.

Viens šeit, viens tur.

Vai vajag vairāk pogu vienam durvju zvanam? Mums ir vienkāršs risinājums. Savienojiet EMOS P5731 ar līdz sešām pogām, kuras var iegādāties atsevišķi. Vienu var novietot uz vārtiem, otru - uz ieejas durvīm, bet vēl vienu - garāžas vai terases priekšā. Iztēlei šajā gadījumā vienkārši nav robežu.

Elegants dizains

Mūsdienīgajam EMOS durvju zvanam elegantā baltā krāsā ir noapaļotas formas, un, lai signalizētu par tā nevainojamo darbību, pasaulē spīd divas LED. LED uz pogas ir sarkana, bet LED uz durvju zvana ir zila. Abas komplekta daļas pēc tam sazinās savā starpā, izmantojot 433,92 MHz radio viļņus.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Precīzi izpildiet norādījumus. Savienošanas process jāveic vienlaicīgi ar abiem durvju zvaniem - pievienojiet abus zvanus kontaktligzdai, nospiediet savienošanas pogu uz abiem zvaniem un zvaniet ar pogu.

Vadāmizturīgā poga sazinās ar durvju zvanu, izmantojot radio viļņus. Un bez akumulatora, tāpēc tas nav jāmaina. Enerģiju, lai nosūtītu signālu uz durvju zvaniņu, rada pats pogas nospiešana.

Pogas priekšējā daļa ir jāatvieno, skatiet instrukcijas pielikumā.

Pogas darbības temperatūra ir līdz -20°C.

Strāvas padeves traucējumu gadījumā, jo bāzei ir strāvas padeve no elektrotīkla, durvju zvans nedarbojas. Kad strāvas padeve tiks atjaunota, tas darbosies, un pārošana tiks saglabāta.

Zvanam ir 4 skaļuma līmeņi.

Ja, šī elektroinstalācija ir iespējama. Ar pogu var savienot neierobežotu skaitu uztvērējierīču. Vienai uztvērējvienībai var savienot ne vairāk kā 6 pogas. 1 poga ir jāsavieno ar visām uztvērēja vienībām, pēc tam atkārtojiet procesu, lai pievienotu otru pogu, skatiet instrukcijas. 

Durvju zvanam ir 4 skaļuma līmeņi. Zvanītāju nevar izslēgt.

Būs iespējams savienot pāri citu uztvērēju. Mēs nepiedāvājam atsevišķu uztvērēju. Ir iespējams iegādāties P5729 komplektu un paturēt pogu rezervē. Ar vienu pogu var vadīt neierobežotu durvju zvanu skaitu. Vienam zvanam var savienot 6 pogas.

Ja, šī kombinācija ir iespējama. Nospiežot pogu, abas uztvērējierīces iezvanīsies.

Poga Nr. 1 tiks savienota ar visiem uztvērējiem vienlaicīgi. Tāda pati procedūra attiecas uz pogu Nr. 2. 

Iespējams, tā ir mitruma problēma - iesakām noņemt pogu. Varat arī atvērt pogu un apstrādāt uztvērēju ar kontaktā eļļu.
P5760, P5763, P5750.
Zvaniņi veido savu saziņas kodu, savienojot to ar pogu. Šādā veidā tie viens otram netraucē. Teorētiski tas varētu būt iespējams, ja rodas kādi traucējumi - ja šāds rets gadījums notiek, ir jāizdzēš pogas atmiņa un jāveic atkārtota savienošana ar zvanu. Katru reizi, kad tiek veikta savienošana pārī, tiek ģenerēts un atmiņā saglabāts cits saziņas kods. Procedūra ir aprakstīta instrukcijās.
Maksimāli 0,5 W.
Visus mūsu piedāvājumā esošos zvanus var savienot pārī ar vairākiem uztvērējiem. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Parasti to parasti nosaka no mīnus 20 līdz plus 40 grādiem pēc Celsija.
Diemžēl zvaniņus un pogas nevar brīvi kombinēt.
Tie ir izgatavoti no plastmasas.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), KO polaritāte, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet pogu uz metāla konstrukcijām.
Vienam komplektam var pieslēgt neierobežotu skaitu šo uztvērēju. Kad tiek nospiesta durvju zvana poga, signāls tiek izplatīts pa visiem uzstādītajiem uztvērējiem uz pašu durvju zvanu. Tādējādi tiek izveidots durvju zvans ar neierobežotu diapazonu.
Mēs iesakām nomainīt baterijas un nenovietot tās uz metāla. Diemžēl sals samazina akumulatora darbības laiku.
Pogas parasti ir ar IP44, kas ir noturīgas pret šļakatām.

Pogas ir aprīkotas ar gaismas diodi, kas mirgo, kad tās zvana.

Tām nav pastāvīga fona apgaismojuma.

Jā, tām ir atmiņa, tās tiek savienotas automātiski.
Varat novietot uztvērējus dažādās telpās, kurās vēlaties vai vēlaties dzirdēt, ka kāds zvana. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Pašmācīšanās funkcija - zvans (uztvērējs) spēj ģenerēt savu savienošanas kodu, ko saņem poga (raidītājs) un saglabā savā atmiņā. Tādējādi komplektu var paplašināt ar papildu raidītājiem. Pateicoties šai "pašmācīšanās" funkcijai, netiek ietekmēti arī blakus esošie zvani.

Poga izmanto elektromagnētiskā moduļa pārveidošanas tehnoloģiju, lai iegūtu enerģiju pogas iekšpusē, kur moduļa pārveidošana pārvērš preses enerģiju elektriskā enerģijā. Visos bezvadu durvju zvanos signāls starp pogu un uztvērēju (durvju zvanu) tiek pārraidīts, izmantojot radioviļņus. Elektriskā enerģija zvanīšanai tiek ģenerēta ar elektromagnētiskās indukcijas palīdzību, kad tiek nospiesta poga.
Pogas nospiešana ģenerē pietiekami daudz enerģijas, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu.

Bezvadu durvju zvanu sadaļā filtrējiet pēc parametra ("Power" poga - bez strāvas / uztvērēju skaits iepakojumā - 2 gab.).
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
galvenās iekārtas barošanas bloks 230 V maiņstrāva
ieslēgšanas poga bez barošanas
pogas aizsniedzamība 180 m
īpašas funkcijas poga, kas darbojas bez baterijas
Citi parametri
pogas optiskā signalizēšana
durvju zvana optiskā signalizēšana
iespēja pievienot vēl vienu pogu #
papildu (rezerves) poga P5729T
skaļuma regulators jā, četri līmeņi
maksimālais zvanīšanas skaļums 90 dB
melodiju skaits 36
uztvērēju skaits iepakojumā 2 gab.
pogu skaits iepakojumā 1 gab.
krāsa balts
pārī savienošanas metode automātiska savienošana pārī – self-learning
ūdensnecaurlaidīga poga IP44
pārraides metode bezvadu zvans
raidīšanas frekvence 433 MHz
iepakojums 1 gab. blisteriepakojumā
durvju gropes izmēri 73 × 81 × 81 mm
pogas izmēri 22 × 49 × 82 mm
Lejupielādējamie faili