no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassv. eglīte ar virteni un zvaigzni, 1,5 m, liet. iekšt., RGB, ar pulti un taimeru

LED Ziemassv. eglīte ar virteni un zvaigzni, 1,5 m, liet. iekšt., RGB, ar pulti un taimeru

Pasūtīšanas kods D5AA02
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D5AA02
Produkta numurs 1550044022
EAN 8592920100264

Paplašināts saturs

Ķiršu pilienu eglītes RGB

Ķiršu pilienu eglītes ir praktisks Kristīgo rotājums, kas rada lielisku iespaidu. Tā glabāšanas vieta ir patiešām minimāla, ko noteikti novērtē daudzas ģimenes. Jūs varat vienkārši paši dažu minūšu laikā uzstādīt mazo eglīti, kas komplektā ir ar ķēdīti un zvaigzni. Gaismiņas mazo asaru pilienu formā tiek kontrolētas ar tālvadības pulti ar integrētu taimeri, un ķēdīte piedāvā 16 apgaismojuma režīmus. Atsevišķi režīmi atšķiras ar gaismas krāsu, mirgošanas veidu, pakāpenisku apgaismojumu (tā saukto animāciju) vai diodu gaismiņu krāsas maiņu.

CHERRY pilienu eglīšu ķēdes ir paredzētas interjera dekorēšanai. Tās ir īpaši iecienījuši tie, kas dod priekšroku moderniem risinājumiem un kam patīk eksperimentēt ar Ziemassvētku apgaismojumu.

CHERRY sērijas ķēdes

Visiem patiks CHERRY LED gaismas! Tās tiek piedāvātas trīs variantos - klasiskās ķēdes, krītoši koki un ķēdes ar lielām lodēm. Tu baltās lodītes vai asaru pilieni lieliski dekorē Ziemassvētku eglīti un darbojas gan kā lampiņas, gan kā nelieli rotājumi vienā. Ar garumu līdz 48 metriem ir iespējams izstiept ķēdi starp kokiem dārzā vai gar terases perimetru.

Izvēlētie ķēdes veidi tiek piedāvāti ar 8 līdz 64 gaismas režīmiem, tālvadību vai integrētu taimeri, kas liks ķēdei iedegties regulāros intervālos. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un, izmantojot RGB ķēdes, jūs varat mainīt gaismas krāsu pēc savām vēlmēm.

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), tikai āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas virtenes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts koks ar ķēdi
gaismas krāsa RGB
izmēri 1,5 m
funkcija #
forma asaru
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults jā (2× AAA, nav iekļauts komplektācijā)
strāvas padeves veids #
LED skaits 244
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs nav norādīts
strāvas padeves līnijas garums 3 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa zaļa
barošana 10 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 5 V līdzstrāva
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai