no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku savienojošās gaismas Standarta Pagarinātājs savienojošām virtenēm, Standard, melns, 10 m, lietošanai ārā un iekštelpās

Pagarinātājs savienojošām virtenēm, Standard, melns, 10 m, lietošanai ārā un iekštelpās

Pasūtīšanas kods D1ZB01
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D1ZB01
Produkta numurs 1550015005
EAN 8592920094433

Paplašināts saturs

<

Papildiet katru iespēju!

Pagarinātājiem un centrmezgliem ir neaizstājama vieta CONNECT SYSTEM sistēmās. Tos var izmantot, jo īpaši, lai piegādātu elektrību attālinātās vietās, kuras plānojat apgaismot, vai nošķirtu strāvas padevi vai LED gaismas ķēdes vairākos virzienos. 

<

Labs un ātrs savienojums

Vai vēlaties palielināt iegādātās ķēdes garumu vai savienot to ar pagarinātāju vai centrmezglu? Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM STANDARD un PROFI tas ir vienkārši un ātri, pateicoties plastmasas džemperiem!

CONNECT SYSTEM STANDARD & & & PROFI

Lai tā būtu Ziemassvētku mājas dekorēšana vai maģiskas atmosfēras radīšana kāzās un ballītēs. CONNECT SISTĒMAS savienojuma lampas STANDARD un PROFI versijās piedāvā neierobežotas dekorēšanas iespējas. Pamatelementi ir jaudas avoti (A), pagarinātāji un sadalītāji (B) un gaismas elementi (C), kurus var savstarpēji savienot un kombinēt. Šis apgaismojuma veids ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra rotājumiem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami.

Izstādīšana ir vienkārša

Standarta un PROFI versijas CONNECT SYSTEM starpsavienojumu sistēmas atsevišķos LED gaismas elementus (C) var savienot, kombināciju un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), ar tiem var norobežot un izrotāt pat attālas vietas. Pēc pakāpeniskas paplašināšanas ar papildu komponentiem ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības pēc lieliem sākotnējiem ieguldījumiem. Tādējādi savstarpēji savienots LED apgaismojums ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra rotājumiem, ja ar parasto ķēdes garumu nepietiek. Katrs var faktiski instalēt sistēmu.

<

Kāpiens 1: Izpakošana un sagatavošana

 

<

Kāpiens 2: Uzstādīšana

 

3. solis: izbaudiet apgaismojumu

 

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Tiešām, šis paplašinājums ir iespējams.

Standarta pamatkomplekts vienkārši spīd.
Silti baltas krāsas hromatiskā temperatūra ir diapazonā no 2000K līdz 3500K, starp jaunām un ilgāk lietotām ķēdēm var būt atšķirības.
Jā, ķēdes, barošanas avotus, STANDARD un PROFI kabeļus var brīvi kombinēt.

LED difuzoru nevar nomainīt nevienā LED ķēdes izstrādājumā.

PROFI sērijā jūs varat pieslēgt ne vairāk kā 500 LED, jo mirgojošu ķēdīšu ķēdes ir maksimāli lielas. Es neizmantotu vairāk.

  • tās ir piemērotas lietošanai 365 dienas gadā ārpus telpām, kabelis tik ļoti neietekmē laikapstākļus
  • tiem ir 7 mm plastmasas difuzors
  • kabeļa materiāls ir gumija

Standarta sērijas ķēdēm var pieslēgt līdz pat 800 LED - tās ir piemērotas arī āra elektroinstalācijām, taču tās nav tik izturīgas kā PROFI sērijas ķēdes, jo kabeļa materiāls ir plastmasa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts pagarinātāja kabelis
Citi parametri
taimers
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti