no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku tīkli un aizkari LED Ziemassv. lamp. – lāst., 5 m, liet. ārā un iekšt., a. b., ar pulti, 8 rež., ar taim.

LED Ziemassv. lamp. – lāst., 5 m, liet. ārā un iekšt., a. b., ar pulti, 8 rež., ar taim.

Pasūtīšanas kods D4CC02
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4CC02
Produkta numurs 1550042011
EAN 8592920095744

Paplašināts saturs

<

CLASSIC ķēdes - daudzfunkcionāli stalaktīti

Klasiskie - daudzfunkcionālie stalaktīti (icicles) ir viens no "divdimensiju" apgaismojuma risinājumiem. Šādā apgaismojuma formā katra no krītošajām ķēdēm ar LED lampiņām ir atšķirīga garuma un rada dabiska stalaktīta iespaidu. Ķēdes ļauj izvēlēties vienu no astoņiem iepriekš iestatītajiem gaismas režīmiem, kas tad izgaismo jebkuru telpu un priecē gan bērnus, gan pieaugušos. bāzes režīmā visas gaismas ir ieslēgtas pastāvīgi, bet pārējie septiņi režīmi ir dažādu mirgošanas, izslēgšanas un ieslēgšanas kombinācija. Jūs varat izrotāt kāpnes, margas, ievietot gaismiņas logos vai piekārt tās uz balkoniem. Varat arī izmēģināt mazāk tradicionālu pielietojumu un uzstādīt tās uz vārtiem, žoga vai vārtiņiem. Gaismiņas izcelsies uz jūsu mājas šķautnes.Pateicoties iespējai iestatīt dažādus apgaismojuma režīmus, tie patiks gan tiem, kas vēlas smalku un statisku gaismas dekorāciju, gan tiem, kas meklē dinamisku gaismas dekorāciju.

KLASISKĀS ķēdes - daudzfunkcionālie stalaktīti ir mitrumizturīgi, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemēroti visiem iekštelpu un āra dekoriem.

 

<

CLASSIC sērijas ķēdes

EMOS CLASSIC LED ķēdes ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, klasteri un stalaktīti. Tās ir neaizstājamas, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālās Ziemassvētku eglītes, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un ir pieejami modeļi ar jaudas adapteri un ar akumulatoru. 

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts lāstekas
gaismas krāsa vēsi balta
izmēri 5 × 0,7 m
funkcija astoņi režīmi (daudzfunkcionalitāte)
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults jā (1× CR2032, iekļauts komplektācijā)
strāvas padeves veids #
LED skaits 300
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa #
barošana 6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti