no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Āra dekoratīvais apgaismojums LED Ziemassvētku aizkars – zvaigznes, 45 x 84 cm, liet. ārā un iekštelpās, silti balts

LED Ziemassvētku aizkars – zvaigznes, 45 x 84 cm, liet. ārā un iekštelpās, silti balts

Pasūtīšanas kods DCGW02
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods DCGW02
Produkta numurs 1550000029
EAN 8592920093498

Paplašināts saturs

Kristīgo virtenes

Kristīgo akrila virtenes ir tiešā veidā radītas, lai rotātu un izgaismotu logus. Izvēlēties var dažādu formu zvaigznes vai sniegpārsliņas, kas lieliski iederas Ziemassvētku atmosfērā. Virtenes spīd ar patīkamu silti baltu gaismu, un izvēlētajiem modeļiem pievieno dažas gaismiņas, kas smalki mirgo. Tas lieliski izskatīsies, piemēram, bērnu istabā vai dzīvojamā istabā, kur pārredzamais kabelis ļauj tām saplūst ar fonu un nerada nekādus traucējumus. Akrila virtenes ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un ir piemērotas visiem iekštelpu un āra dekoriem.

 

Sagādājiet sev pasakainus Ziemassvētkus!

Mājokļos mājīgu un mājīgu svētku atmosfēru vai brīnišķīgus stūrīšus dārzā palīdzēs radīt Ziemassvētku rotājumi EMOS - svečturi, piekaramie rotājumi, vītnes, eglītes, projektori un figūriņas. Pieņemot lēmumu par to iegādi, ieteicams apsvērt, vai plānojat tos izvietot iekšā vai ārā. Āra rotājumus var izmantot arī iekštelpu dekorēšanai, un lielu daļu no tiem var izmantot visu gadu. Lielākā daļa iekštelpu rotājumu tiek darbināti ar baterijām, tāpēc jums nav jāuztraucas par traucējošiem kabeļiem. Ar EMOS rotājumiem jums vienkārši būs ideāli Ziemassvētki.

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), tikai āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas virtenes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Zvaigznes ir 11,5 cm lielas. Uz augšējās stieples ir āķīši to piestiprināšanai.

Tā ir tikai likumdošanas frāze saskaņā ar ES regulu, kas jānorāda attiecībā uz šiem produktiem, kuri satur adapteri.

Katram adapterim ir gals, pie kura tiek pieslēgta ķēde vai cita veida kabelis. Uz gala vāciņa ir uzskrūvējams vāciņš, kas satur šo blīvējumu.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts pakarināts
gaismas krāsa silti balta
izmēri 84 × 45 cm
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
Citi parametri
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids elektrotīkls
gaismas avots LED
LED skaits 8
strāvas padeves līnijas garums 5 m
kabeļa krāsa nav norādīts
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 24 V DC
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls plastmasas
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai