no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku. mirg. virtene, 8 m, liet. ārā un iekšt., silti/auksti balta, ar taimeru

LED Ziemassvētku. mirg. virtene, 8 m, liet. ārā un iekšt., silti/auksti balta, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D4AN01
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4AN01
Produkta numurs 1550043010
EAN 8592920100103

Paplašināts saturs

<

CLASSIC - divkrāsu

CLASSIC - divkrāsu (t.i., divkrāsu) ķēdes piedāvā plašas iespējas ne tikai Ziemassvētku rotājumu un atmosfēras veidošanā. Visās ķēdēs ir statiskas LED gaismas siltā baltā krāsā, ko papildina mazāks skaits mirgojošu gaismiņu vēsā baltā krāsā. DDivu krāsu kombinācija ir universāls risinājums tiem, kuri vēl nav izlēmuši, kādā krāsā pieskaņot savus Ziemassvētku rotājumus. Šāda veida ķēdītes īpaši izcelsies uz Kristīgās eglītes, taču tās var izmantot arī mazāku rotājumu rotāšanai iekštelpās vai lielāka koka, krūma, sijas vai pergolas rotāšanai ārā. Jūs noteikti pārsteigs timera funkcija, ko aktivizējot, ķēdīte vairākkārtīgi iedegsies 6 stundas un pēc tam izslēgsies uz 18 stundām. 

CLASSIC divkrāsu ķēdītes ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visiem iekštelpu un āra rotājumiem.

 

KLASISKĀS sērijas ķēdes

Klasiskās LED ķēdes no EMOS ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, kopas un stalaktīti. Tie ir neaizstājami, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālajām Ziemassvētku eglītēm, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un ir pieejami modeļi ar jaudas adapteri un ar akumulatoru. 

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa vēsi/silti balta
izmēri 8 m
funkcija #
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 80
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam 140 cm
kabeļa krāsa melns
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti