no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene, 12 m, liet. ārā un iekšt., RGB, ar pulti, 72 režīmi, ar taimeru

LED Ziemassvētku virtene, 12 m, liet. ārā un iekšt., RGB, ar pulti, 72 režīmi, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D4AA03
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4AA03
Produkta numurs 1550044020
EAN 8592920100226

Paplašināts saturs

KLASISKĀS Ziemassvētku ķēdes ar animāciju

Klasiskās Ziemassvētku ķēdes ar animāciju piedāvā plašas izmantošanas iespējas un var apgaismot visu jūsu māju, dzīvokli vai dārzu. Tie ir īpaši piemēroti Kristīgo eglītei. Tās var izmantot arī uz margām, pergolā vai citās vietās, kur tās neatrod pielietojumu visu gadu. Tās var kontrolēt ar praktisko tālvadības pulti, ar kuru var izvēlēties vienu no 72 krāsu ainām. Veiktās ainas atšķiras ar gaismas krāsu, mirgošanas veidu, pakāpenisku apgaismojumu (animāciju) vai Diodes diodes gaismas krāsu maiņu.Jūs noteikti iepriecinās arī timera funkcija, ko aktivizējot ķēdīte atkārtoti iedegas uz 6 stundām un pēc tam izslēdzas uz 18 stundām.

Ķēdes CLASSIC ar animāciju ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 un piemērotas visiem āra dekoriem.Tas ir īpaši iecienījuši tie, kas mīl eksperimentēt ar Ziemassvētku apgaismojumu un dod priekšroku netradicionāliem rotājumiem.

 

CLASSIC sērijas ķēdes

LED ķēdes CLASSIC no EMOS ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, klasteri un stalaktīti. Tās ir neaizstājamas, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālās Ziemassvētku eglītes, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, pieejami gan bezvadu, gan ar akumulatoru darbināmi modeļi.<>

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Zaļo krāsu nevar iestatīt, tas ir tikai ilustratīvs fotoattēls e-veikalā.

Multicolor = LED ir vienas krāsas, tā var mainīt funkcijas, bet LED nemaina krāsu, tas ir, nav iespējams brīvi pārslēgties no vienas krāsas uz citu krāsu 1 LED (piemērs: sarkanā LED nemainīsies uz zilo)

RGB = 1 LED ir 3 mikroshēmas, un, pamatojoties uz to, tiek sakrautas dažādas krāsas

LED difuzoru nevar nomainīt nevienā LED ķēdes izstrādājumā.

Ja, tas ir iespējams. Tām ir zemāks spriegums salīdzinājumā ar sārmu baterijām, tāpēc, iespējams, tās kalpos īsāku laiku un gaisma nebūs tik intensīva.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa daudzkrāsaina
izmēri 12 m
funkcija #
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults jā (1× CR2032, iekļauts komplektācijā)
strāvas padeves veids #
LED skaits 120
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 3 m
eglītes augstumam 170 cm
kabeļa krāsa melns
barošana 12 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 24 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai