no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene, 18 m, liet. ārā un iekštelpās, silti/auksti balta, ar taimeru

LED Ziemassvētku virtene, 18 m, liet. ārā un iekštelpās, silti/auksti balta, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D4AN06
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4AN06
Produkta numurs 1550043009
EAN 8592920100080

Paplašināts saturs

<

CLASSIC - divkrāsu

CLASSIC - divkrāsu (t.i., divkrāsu) ķēdes piedāvā plašas iespējas ne tikai Ziemassvētku rotājumu un atmosfēras radīšanai. Tās vienmēr satur vienādu skaitu LED gaismiņu aukstā un siltā baltā krāsā, kuras uz ķēdes tiek pārslēgtas, lai radītu skaistu divu krāsu kombināciju. Šāda veida ķēde īpaši izceļas uz Ziemassvētku eglītes, taču to var izmantot arī, lai dekorētu nelielus rotājumus iekštelpās vai lielāku koku, krūmu, siju vai lapeni ārā. Jūs noteikti pārsteigs timera funkcija, ko aktivizējot, ķēdīte vairākkārtīgi iedegsies 6 stundas un pēc tam izslēgsies uz 18 stundām. 

CLASSIC divkrāsu ķēdītes ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visiem iekštelpu un āra rotājumiem.

 

<

CLASSIC sērijas ķēdes

EMOS CLASSIC LED ķēdes ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, klasteri un stalaktīti. Tās ir neaizstājamas, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālajām Ziemassvētku eglītēm, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un ir pieejami modeļi ar jaudas adapteri un ar akumulatoru. 

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēžu grupas, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa vēsi/silti balta
izmēri 18 m
funkcija degošs
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 180
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam 200 cm
kabeļa krāsa melns
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti