no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene – 2,5 cm bumbiņas, 4 m, liet. ārā un iekšt., zila, ar taimeru

LED Ziemassvētku virtene – 2,5 cm bumbiņas, 4 m, liet. ārā un iekšt., zila, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D5AB01
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D5AB01
Produkta numurs 1550055001
EAN 8592920096215

Paplašināts saturs

ĶIRŠU ķēdes - lielas bumbas

ĶIRŠU ķēdes ar lielām bumbām piedāvā plašu pielietojumu ne tikai Ziemassvētku rotājumu un atmosfēras radīšanā. To LED lampiņas uzstādītas 2,5 cm diametra bumbiņās, kas ir daiļas pat tad, ja ķēdīte nav iedegta. Atkarībā no izvēlētā gaismas garuma un krāsas tās parūpēsies par nelieliem rotājumiem iekštelpās, izgaismos eglīti un lielāku eglīti dārzā. Lieliski piemērotas svētku atmosfēras radīšanai ģimenes svinībās, kāzās vai bērnu ballītē. Jebkurā vietā dienas laikā izslēgtās CHERRY ķēdes baltās bumbiņas var kalpot kā dekorācija, kas iedegsies pēc tumsas iestāšanās un radīs atbilstošu atmosfēru.  CHERRY ķēdes tādējādi ir burtiski divas vienā.

Jūs iepriecinās arī timera funkcija, kas aktivizē ķēdes atkārtoti iedegas uz 6 stundām un pēc tam izslēdzas uz 18 stundām. CHERRY standarta ķēdes ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visām iekštelpu un āra dekorācijām.

CHERRY sērijas ķēdes

Visiem patiks CHERRY LED gaismas! Tās tiek piedāvātas trīs variantos - klasiskās ķēdes, krītoši koki un ķēdes ar lielām lodēm. Tu baltās lodītes vai asaru pilieni lieliski dekorē Ziemassvētku eglīti un darbojas gan kā lampiņas, gan kā nelieli rotājumi vienā. Ar garumu līdz 48 metriem ir iespējams izstiept ķēdi starp kokiem dārzā vai gar terases perimetru.

Izvēlētie ķēdes veidi tiek piedāvāti ar 8 līdz 64 gaismas režīmiem, tālvadību vai integrētu taimeri, kas liks ķēdei iedegties regulāros intervālos. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un, izmantojot RGB ķēdes, jūs varat mainīt gaismas krāsu pēc savām vēlmēm.

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), tikai āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas virtenes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa zila
izmēri 4 m
funkcija degošs
forma maza bumba
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 40
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 25 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam 100 cm
kabeļa krāsa balts
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai