no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene, 8 m, liet. ārā un iekštelpās, silti/auksti balta, ar taimeru

LED Ziemassvētku virtene, 8 m, liet. ārā un iekštelpās, silti/auksti balta, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D4AN04
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4AN04
Produkta numurs 1550043007
EAN 8592920100042

Paplašināts saturs

<

Klasiskās ķēdes - divkrāsainas

Klasiskās ķēdes - divkrāsainas (t.i., divu krāsu) piedāvā plašu izmantošanas spektru ne tikai Ziemassvētku dekorāciju un atmosfēras radīšanai. Tās vienmēr satur vienādu skaitu LED gaismiņu aukstā un siltā baltā krāsā, kuras uz ķēdes tiek pārslēgtas, lai radītu skaistu divu krāsu kombināciju. Šāda veida ķēde īpaši izceļas uz Ziemassvētku eglītes, taču to var izmantot arī, lai dekorētu nelielus rotājumus iekštelpās vai lielāku koku, krūmu, siju vai lapeni ārā. Jums patiks arī timera funkcija, ko aktivizējot, ķēdīte pastiprināti iedegas uz 6 stundām un pēc tam izslēdzas uz 18 stundām. 

CLASSIC divkrāsu ķēdes ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visām iekštelpu un āra dekorācijām.

 

CLASSIC sērijas ķēdes

LED ķēdes CLASSIC no EMOS ir pieejamas vairākos formas variantos - klasiskās ķēdes, kopas un stalaktīti. Tie ir neaizstājami, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālās Ziemassvētku eglītes, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un ir pieejami modeļi ar jaudas adapteri un ar akumulatoru. 

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēžu grupas, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa vēsi/silti balta
izmēri 8 m
funkcija degošs
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 80
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam 140 cm
kabeļa krāsa melns
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti