no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene – bumbiņas, 20 m, liet. ārā un iekšt., auksti balta, 8 režīmi

LED Ziemassvētku virtene – bumbiņas, 20 m, liet. ārā un iekšt., auksti balta, 8 režīmi

Pasūtīšanas kods D5AC07
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D5AC07
Produkta numurs 1550052006
EAN 8592920096116

Paplašināts saturs

ĶERMEŅU ķēdes - daudzfunkcionālas

ĶERMEŅU Ziemassvētku ķēdes ar daudzfunkciju ļauj izvēlēties vienu no astoņiem iepriekš iestatītajiem gaismas režīmiem, kas izgaismos jebkuru telpu un priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. bāzes režīmā visas lampiņas deg pastāvīgi, savukārt pārējie septiņi režīmi ir dažādu mirgošanas, izslēgšanas un ieslēgšanas kombinācija. LED gaismiņas slēpjas mazās baltās bumbiņās, kas uzliecas pat tad, kad ķēdīte nav iedegta. Atkarībā no izvēlētā gaismas garuma un krāsas tās parūpēsies par nelieliem rotājumiem iekštelpās, izgaismos eglīti un lielāku eglīti dārzā. Ideāli piemērots svētku atmosfēras radīšanai ģimenes svinībās, kāzās vai bērnu ballītē. ĶERĪNU baltās bumbiņas ārpus ķēdes var kalpot par dekorāciju dienas laikā kas iedegsies pēc tumsas iestāšanās un radīs pareizo atmosfēru. CHERRY ķēdes ir burtiski divas vienā.

CHERRY ķēdes ar daudzfunkciju ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visām iekštelpu un āra dekorācijām.

 

CHERRY sērijas ķēdes

Visiem patiks CHERRY LED gaismas! Tās tiek piedāvātas trīs variantos - klasiskās ķēdes, krītoši koki vai ķēdes ar lielām lodēm. Tu baltās bumbiņas vai asaru pilieni lieliski dekorē Ziemassvētku eglīti un darbojas gan kā gaismiņas, gan kā nelieli rotājumi vienā. Ar garumu līdz 48 metriem ir iespējams izstiept ķēdi starp kokiem dārzā vai gar terases perimetru.

Izvēlētie ķēdes veidi tiek piedāvāti ar 8 līdz 64 gaismas režīmiem, tālvadību vai integrētu taimeri, kas liks ķēdei iedegties regulāros intervālos. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un, izmantojot RGB ķēdes, jūs varat mainīt gaismas krāsu pēc savām vēlmēm.

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), tikai āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas virtenes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa vēsi balta
izmēri 20 m
funkcija astoņi režīmi (daudzfunkcionalitāte)
forma maza bumba
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 200
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 10 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam 210 cm
kabeļa krāsa zaļa
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai