no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene – čiekuri, 9,8 m, liet. ārā un iekštelpās, silti balta, 8 režīmi

LED Ziemassvētku virtene – čiekuri, 9,8 m, liet. ārā un iekštelpās, silti balta, 8 režīmi

Pasūtīšanas kods D5ZW01
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D5ZW01
Produkta numurs 1550050008
EAN 8592920110744

Paplašināts saturs

TRADicionālās Ziemassvētku ķēdes - daudzfunkcionāli čiekuri

Tradicionālās Ziemassvētku ķēdes čiekura formā ar daudzfunkciju ļauj izvēlēties vienu no astoņiem iepriekš iestatītajiem gaismas režīmiem, kas izgaismos jebkuru telpu un priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. bāzes režīmā visas lampiņas deg pastāvīgi, bet pārējie septiņi režīmi ir dažādu mirgošanas, izslēgšanas un ieslēgšanas kombinācija. Lampiņas ir noslēptas mazos konusos (tos sauc par "lampiņām"). tās ir dekoratīvas arī tad, kad ķēdīte nav iedegta. Atkarībā no izvēlētā gaismas garuma un krāsas tās parūpējas par maziem rotājumiem interjerā, Ziemassvētku eglītes un lielākas eglītes izgaismošanu dārzā. Ideāli piemērots svētku atmosfēras radīšanai ģimenes svinībās, kāzās vai bērnu ballītē. Tradicionālās ārpus ķēdes baltās bumbiņas var kalpot par dekorāciju dienas laikā kas iedegsies pēc tumsas iestāšanās un radīs atbilstošu atmosfēru. Šīs ķēdes ir burtiski divas vienā.

Multifunkcionālās ķēdes TRADITIONAL ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 kategorijai, un piemērotas visām iekštelpu un āra dekorācijām.

 

Tradicionālās ķēdes

Klasiskie Ziemassvētki ar mūsdienīgu vijumu! Ja atceraties vecākā tipa Ziemassvētku spuldzīšu gaismiņas, noteikti atceraties arī to, ka tās bija izaicinošas un, kad viena no spuldzītēm salūza, visa ķēde pārstāja degt. Taču tagad situācija ir pavisam citādāka, un ar jauno "tradicionālo" klāstu mēs iepriecinām visus retro spuldzīšu gaismiņu mīļotājus, ko piedāvājam LED tehnoloģijā. Tas ir ilgmūžības un finanšu ietaupījuma garantija.

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), tikai āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas virtenes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa silti balta
izmēri 9,8 m
funkcija astoņi režīmi (daudzfunkcionalitāte)
forma svece
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 50
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs nav norādīts
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa zaļa
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls plastmasas
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai