no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene divi vienā, 10 m, liet. ārā un iekšt., auksti b./daudzkr., 8 rež.

LED Ziemassvētku virtene divi vienā, 10 m, liet. ārā un iekšt., auksti b./daudzkr., 8 rež.

Pasūtīšanas kods D4AJ01
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4AJ01
Produkta numurs 1550043002
EAN 8592920095812

Paplašināts saturs

<

KLASISKĀS ķēdes -  daudzfunkcionālas

Kristīgās CLASSIC ķēdes ar daudzfunkciju ļauj izvēlēties vienu no astoņiem iepriekš iestatītajiem gaismas režīmiem, kas tad izgaismo jebkuru telpu un priecā gan bērnus, gan pieaugušos. bāzes režīmā visas gaismas ir pastāvīgi ieslēgtas, bet pārējie septiņi režīmi ir dažādu mirgošanas, aptumšošanas un apgaismojuma iespēju kombinācija. Atkarībā no izvēlētā garuma, gaismas krāsas un apgaismojuma režīma tās parūpēsies par maziem rotājumiem interjerā, Ziemassvētku eglītes apgaismošanu un lielāku eglīti dārzā. Ar tām var viegli radīt svētku atmosfēru ģimenes ballītē, kāzās vai bērnu ballītē. Pateicoties iespējai iestatīt dažādus apgaismojuma režīmus, tās patiks gan tiem, kas mīļāk izvēlas smalkus un statiskus gaismas dekorus, gan cilvēkiem, kas meklē dinamiskus gaismas dekorus.

KLASSIC ķēdes ar multifunkciju ir mūžizturīgas, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visiem iekštelpu un āra dekoriem.

 

KLASISKĀS sērijas ķēdes

Klasiskās LED ķēdes no EMOS ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, kopas un stalaktīti. Tie ir neaizstājami, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālās Ziemassvētku eglītes, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un ir pieejami modeļi ar jaudas adapteri un ar akumulatoru. 

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa #
izmēri 10 m
funkcija astoņi režīmi (daudzfunkcionalitāte)
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 100
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam 160 cm
kabeļa krāsa melns
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti