no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene – ezis, 12 m, liet. ārā un iekštelpās, auksti balta, ar taimeru

LED Ziemassvētku virtene – ezis, 12 m, liet. ārā un iekštelpās, auksti balta, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D4BC03
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4BC03
Produkta numurs 1550042015
EAN 8592920095782

Paplašināts saturs

<

KLASSIC eža Ziemassvētku ķēdes

Klasiskās eža Ziemassvētku ķēdes ir acīmredzama izvēle, lai rada mājīgu atmosfēru dažādos svētku gadījumos. Papildus tradicionālajai izmantošanai Kristīgo eglīšu rotāšanai, tās brīnišķīgi izskatās arī uz rāmiem durvīm vai spoguļiem. Tas var aptīt ap margām, siju, koka stumbru u.c.Šāda veida ķēdēs gaismas ir blīvāk izvietotas, tās spīd intensīvāk un rada gandrīz luksusa iespaidu. Tu noteikti iepriecinās arī timera funkcija, kuru aktivizējot, ķēde atkārtoti iedegas uz 6 stundām un pēc tam izslēdzas uz 18 stundām.

Ķēde CLASSIC eža ķēdēm ir izturīga pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērota visām iekštelpu un āra dekorācijām. Kombinējot ar klasiskajām ķēdēm ar standarta gaismas blīvumu, ir iespējams panākt ļoti interesantus efektus, gatavojot svētku rotājumus.

KLASISKĀS sērijas ķēdes

Klasiskās LED ķēdes no EMOS ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, kopas un stalaktīti. Tie ir neaizstājami, lai rada pareizo svētku atmosfēru. Tas lieliski izskatīsies uz tradicionālajām Ziemassvētku eglītēm, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā.Tos var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēdes veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Praktiski ir modeļi ar taimera funkciju, kas var izgaismot eglīti regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garumu un krāsu klāsta, un pieejami modeļi ar jaudas adapteri un ar akumulatora barošanu. 

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ezis
gaismas krāsa vēsi balta
izmēri 12 m
funkcija degošs
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 600
LED sprauga 2 cm
LED izmērs 3 mm
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 30 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti