no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED Ziemassvētku virtene – tradicionāla, 22,35 m, lietošanai ārā un iekštelpās, retro

LED Ziemassvētku virtene – tradicionāla, 22,35 m, lietošanai ārā un iekštelpās, retro

Pasūtīšanas kods D4AW12
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4AW12
Produkta numurs 1550041011
EAN 8592920110706

Paplašināts saturs

TRADicionālās ķēdes

Kristīgās ķēdes TRADITIONAL (t.i., tradicionālās) ir retro izstrādājums modernā mētelī. Klasiskās spuldzītes, kurām ir nosliece saplīst vai pārsprāgt, ir nomainītas ar modernām un ekonomiskām LED lampiņām. Ķēdes konstrukcijas maiņas rezultātā ir uzlabojusies arī funkcionalitāte - ja viena LED lampiņa tiek bojāta, pārējās turpina spīdēt. Vēsturiskajos modeļos, ja viena no spuldzītēm salūza, visa ķēde pārstāja spīdēt. Atkarībā no izvēlētā garuma un gaismas krāsas šīs ķēdes parūpēsies par nelieliem rotājumiem iekštelpās, izgaismos Ziemassvētku eglīti un lielāku eglīti dārzā.

TRADicionālās ķēdes ir izturīgas pret mitrumu, pateicoties IP44 aizsardzībai, un piemērotas visiem rotājumiem iekštelpās un ārā.

 

Tradicionālās ķēdes

Klasiskie Ziemassvētki ar mūsdienīgu vijumu! Ja atceraties vecākā tipa Ziemassvētku spuldzīšu gaismiņas, noteikti atceraties arī to, ka tās bija izaicinošas, un, kad viena no spuldzītēm salūza, visa ķēde pārstāja degt. Taču tagad situācija ir pavisam citādāka, un ar jauno "tradicionālo" klāstu mēs iepriecinām visus retro spuldzīšu gaismiņu cienītājus, kuras mēs piedāvājam LED tehnoloģijā.Tas ir ilgmūžības un finanšu ietaupījuma garantija.

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgāku kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), tikai āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas virtenes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa vintāžas
izmēri 22,35 m
funkcija degošs
forma tradicionāls
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 150
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs nav norādīts
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa zaļa
barošana 3,6 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 30 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls plastmasas
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai