no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku apgaismojums Profi Profi LED savienojošā virtene, melna, 10 m, lietošanai ārā un iekštelpās, auksti balta

Profi LED savienojošā virtene, melna, 10 m, lietošanai ārā un iekštelpās, auksti balta

Pasūtīšanas kods D2AC03
Vyžaduje napájecí zdroj
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D2AC03
Produkta numurs 1550022002
EAN 8592920094594

Paplašināts saturs

Izgaismojiet katru gadījumu!

Jūs īpaši novērtēsiet CONNECT SYSTEM PROFI LED gaismas ķēdes, kad dekorēsiet visu mājas perimetru, dekorēsiet rāmus, balkonus, āra lapenes, jumtiņus, žogus un notekas. Noteikti nevajadzētu aizmirst par dārza kokiem, kuru dekorēšanai ir divi veidi. Tradicionālā rotāšana pa spirāli, t. i., no augšas uz leju, vai arvien populārākā vertikālā rotāšana, kad pie eglītes augšdaļas piestiprina ķēdi un nolaiž to lejā. Jūs varat savienot ķēdes un kombinēt tās ar citiem CONNECT SYSTEM PROFI LED apgaismojuma elementiem.

Kā dēļ moderno un enerģiju taupošo LED mikroshēmu izmantošanas šīs apgaismojuma sistēmas nepagādās jums finansiālas grūtības un palīdzēs jums radīt mājīgu atmosfēru daudzos svētku gadījumos.

Katram pasākumam piemērotas krāsas

Sistēmas CONNECT PROFI LED gaismas ķēdes ir pieejamas 5 m vai 10 m garumā. Ja meklējat krāsu, kas vislabāk saderētu ar jūsu mājas eksterjeru vai interjeru, varat izvēlēties silti baltu vai aukstu baltu.


Papildus parastajam apgaismojuma režīmam varat izvēlēties arī modeļus, kas ļauj mirgot.

viegli un ātri savienojams

Gribat palielināt savas ķēdes garumu? Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM PROFI tas ir ātri un vienkārši! Pateicoties plastmasas džemperiem, jūs varat viegli pievienot papildu ķēdes līdz barošanas bloka maksimālajai jaudai.

TIP! Tāpēc no vienas rozetes vienlaicīgi var darbināt līdz pat 50 metriem šo gaismas ķēžu.

CONNECT SYSTEM PROFI

Savienojuma sistēma CONNECT SYSTEM PROFI ir piemērota lietošanai iekštelpās un ārpus telpām, pateicoties IP44 aizsardzības pakāpei. To raksturo paaugstināta materiālu izturība un pagarināta 3 gadu garantija. Augstas kvalitātes gumijas kabeļi ļauj veikt uzstādīšanu visu gadu bez demontāžas jebkuros temperatūras apstākļos. Izvēlieties standarta ķēdes, stepperus un klasterus. No viena jaudas avota(A), kas savienots ar pagarinātājiem, sadalītājiem(B) un LED gaismas elementi(C) var darbināt līdz 500 LED lampiņu.

Pareiza uzstādīšana

Individuālos CONNECT SYSTEM PROFI starpsistēmas LED gaismas elementus (C) var savstarpēji savienot, kombinēt un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), ar tiem izvietot un dekorēt pat attālākās vietās. Postāpeniski paplašinot CONNECT SISTĒMU ar papildu komponentiem ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības veikt lielus sākotnējos ieguldījumus . Tāpēc LED apgaismojuma savienošana ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra dekoriem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami. Katrs var instalēt sistēmu.

Kāpiens 1: Izpakošana un sagatavošana

 

2. solis: uzstādīšana

 

3. solis: izbaudiet apgaismojumu

 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa vēsi balta
izmēri 10 m
funkcija #
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers nav norādīts
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 100
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 7 mm
strāvas padeves līnijas garums 10 cm
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana maks. 6 W
strāvas padeve 30 V DC
izejas spriegums nav norādīts
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls gumijas
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai