no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku apgaismojums Profi Profi LED savienojošā virtene, melna – lāstekas, 3 m, lietošanai ārā, silti balta

Profi LED savienojošā virtene, melna – lāstekas, 3 m, lietošanai ārā, silti balta

Pasūtīšanas kods D2CW03
Vyžaduje napájecí zdroj
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D2CW03
Produkta numurs 1550020005
EAN 8592920094556

Paplašināts saturs

<

Apgaismojiet jebkuru gadījumu!

LED gaismas stalaktīti (leduspuķes) ir viens no "divdimensiju" risinājumiem apgaismojuma savienošanai. Izmantojot šīs formas apgaismojumu, katra no krītošajām LED gaismiņu ķēdēm ir atšķirīga garuma un rada dabiska stalaktīta iespaidu. Savienojot šāda veida ķēdes jūs varat rotāt kāpņu telpas, margas, ievietot apgaismojumu logos vai karināt balkonus. Varat izmēģināt arī mazāk tradicionālu šo ķēžu izmantošanu un novietot tās uz vārtiem, žoga vai vārtiem. Gaismas izceļas arī uz mājas tīkla. Jūs varat savienot ķēdes un kombinēt tās ar citiem CONNECT SYSTEM PROFI LED gaismas elementiem.

Kā dēļ modernu un enerģiju taupošu LED mikroshēmu izmantošanas šīs gaismas sistēmas nepagādās jums finansiālas grūtības un palīdzēs jums radīt mājīgu atmosfēru daudzos svētku gadījumos.

Katram pasākumam piemērotas krāsas

Sistēmas CONNECT SYSTEM PROFI LED  stalaktīti ir pieejami 3 m garumā un 0,4 m augstumā. Ja meklējat krāsu, kas vislabāk atbilst jūsu mājas eksterjeram vai interjeram, varat izvēlēties silti baltu, vēsi baltu vai krāsu kombinācijas ar vairākām LED lampām vienā ķēdē.

Papildus parastajam apgaismojuma režīmam jūs varat izvēlēties arī mirgojošus un pulsējošus variantus stalaktītiem. Pulsējošo stalaktītu gaismas krāsas pakāpeniski pāriet no vienas uz otru, bet mirgojošu stalaktītu krāsas pāriet uzreiz.

Laiga un ātra savienošana

Vai vēlaties palielināt nopirktās ķēdes garumu ? Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt Ar CONNECT SYSTEM PROFI tas ir viegli un ātri izdarāms! Pateicoties plastmasas džemperiem, jūs varat viegli pievienot papildu ķēdes līdz barošanas bloka maksimālajai jaudai.

CONNECT SYSTEM PROFI

Savienojuma sistēma CONNECT SYSTEM PROFI ir piemērota lietošanai gan telpās, gan ārpus tām, pateicoties tās IP44 klasei. To raksturo paaugstināta materiālu izturība un pagarināta 3 gadu garantija. Augstas kvalitātes gumijas kabeļi ļauj veikt uzstādīšanu visu gadu bez nepieciešamības demontēt jebkuros temperatūras apstākļos. Izvēlieties standarta ķēdes, stalaktītus un kopas. No viena jaudas avota(A), kas savienots ar pagarinātājiem, sadalītājiem(B) un LED gaismas elementi(C) var darbināt līdz 500 LED lampiņu.

Izklaide

Izklaide

Veicamos CONNECT SYSTEM PROFI starpsavienojumu sistēmas LED gaismas elementus (C) var savstarpēji savienot, kombinēt un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), norobežot un izrotāt ar tiem pat attālas vietas. S pakāpeniski paplašinot ar papildu komponentiem, CONNECT SYSTEM var panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības pēc lieliem sākotnējiem ieguldījumiem. Tādējādi LED apgaismojuma savienošana ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra dekoriem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami. Katrs var faktiski instalēt sistēmu.

<

1.posms: Izpakošana un sagatavošana

 

<

Kāpiens 2: uzstādīšana

 

3. solis: izbaudiet apgaismojumu

 

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Mirgošanu nevar izslēgt. Šajā ķēdē iedegas 40 LED un mirgo 10 LED. 

PROFI sērijā jūs varat pieslēgt ne vairāk kā 500 LED, jo mirgojošu ķēdīšu ķēdes ir maksimāli lielas. Es neizmantotu vairāk.

  • tās ir piemērotas lietošanai 365 dienas gadā ārpus telpām, kabelis tik ļoti neietekmē laikapstākļus
  • tiem ir 7 mm plastmasas difuzors
  • kabeļa materiāls ir gumija

Standarta sērijas ķēdēm var pieslēgt līdz pat 800 LED - tās ir piemērotas arī āra elektroinstalācijām, taču tās nav tik izturīgas kā PROFI sērijas ķēdes, jo kabeļa materiāls ir plastmasa.

Jā, tas ir iespējams. PROFI un STANDART sērijas produktus var kombinēt.

LED difuzoru nevar nomainīt nevienā LED ķēdes izstrādājumā.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts lāstekas
gaismas krāsa silti balta
izmēri 3 × 0,4 m
funkcija #
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers nav norādīts
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 50
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 7 mm
strāvas padeves līnijas garums 10 cm
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana maks. 4 W
strāvas padeve 30 V DC
izejas spriegums nav norādīts
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls gumijas
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai