no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku savienojošās gaismas Standarta T veida sadalītājs savienojošām virtenēm, Standard, caurspīdīgs, liet. ārā un iekštelpās

T veida sadalītājs savienojošām virtenēm, Standard, caurspīdīgs, liet. ārā un iekštelpās

Pasūtīšanas kods D1ZT01
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D1ZT01
Produkta numurs 1550025001
EAN 8592920094471

Paplašināts saturs

<

Papildiet katru iespēju!

Pagarinātājiem un centrmezgliem ir neaizstājama vieta CONNECT SYSTEM sistēmās. Tos var izmantot, jo īpaši, lai piegādātu elektrību attālinātās vietās, kuras plānojat apgaismot, vai nošķirtu strāvas padevi vai LED gaismas ķēdes vairākos virzienos. 

<

Labs un ātrs savienojums

Vai vēlaties palielināt iegādātās ķēdes garumu vai pievienot to pagarinātājam vai centrmezglam? Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM STANDARD un PROFI tas ir vienkārši un ātri, pateicoties plastmasas džemperiem!

CONNECT SYSTEM STANDARD & & & PROFI

Lai tā būtu Ziemassvētku mājas dekorēšana vai maģiskas atmosfēras radīšana kāzās un ballītēs. CONNECT SISTĒMAS savienojuma lampas STANDARD un PROFI versijās piedāvā neierobežotas dekorēšanas iespējas. Pamatelementi ir jaudas avoti (A), pagarinātāji un sadalītāji (B) un gaismas elementi (C), kurus var savstarpēji savienot un kombinēt. Šis apgaismojuma veids ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra rotājumiem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami.

Izstādīšana ir vienkārša

Standarta un PROFI versijas CONNECT SYSTEM starpsavienojumu sistēmas atsevišķos LED gaismas elementus (C) var savienot, kombināciju un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), ar tiem var norobežot un izrotāt pat attālas vietas. Pēc pakāpeniskas paplašināšanas ar papildu komponentiem ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības pēc lieliem sākotnējiem ieguldījumiem. Tādējādi savstarpēji savienots LED apgaismojums ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra rotājumiem, ja ar parasto ķēdes garumu nepietiek. Katrs var faktiski instalēt sistēmu.

<

1.posms: Izpakošana un sagatavošana

 

<

2.posms: uzstādīšana

 

3. solis: izbaudiet apgaismojumu

 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts sadalītājs
Citi parametri
taimers
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti