no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība Mājas video domofoni (komplekti) Videonamrunis + kameras iekārta EM-07HD

Videonamrunis + kameras iekārta EM-07HD

Pasūtīšanas kods H2017
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H2017
Produkta numurs 3010002017
EAN 8592920056929

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Durvju slēdzene tiek darbināta no kameras bloka, tāpēc nav jārēķinās ar videotelefona barošanas avota slodzi.
Mēs iesakām izmantot tikai zemsprieguma slēdzenes ar 12V spriegumu.
Tā darbojas bez barošanas avota, to vienkārši pievienojiet kameras blokam.
Jā, var, skatiet norādījumus. Poga Nr. 2 aktivizē monitoru, bet poga Nr. 3 - videonovērošanas kameru.
Ierīcei ir interkoma opcija, taču tā nav adresējama - jūs nevarat sazvanīt viens otru. Ierīce var pārraudzīt un kontrolēt tikai VCHOD1/VCHOD2.
Jā, otru monitoru un otru kameras bloku var savienot paralēli. Tomēr starp ierīcēm nav iespējama adrešu interkoma funkcija. Ierīce var pārraudzīt un kontrolēt tikai VCHOD1/VCHOD2.
Tas ir atkarīgs no bloķēšanas veida: C0024- Nospiediet attiecīgo pogu, lai uz 1-2 sekundēm aktivizētu tipisku bungšanas skaņu, kas ļauj apmeklētājam atvērt vārtus vai ieejas durvis. Ja šajā laika intervālā tie netiek ieslēgti, ir jāiedarbina jauns impulss, tajā ir arī iebūvēts tapa, kuru var viegli izstumt, lai deaktivizētu (pastāvīgi atbloķētu) slēdzeni uz jebkuru laika periodu. Šajā laikā piekļuve jūsu īpašumam/mājoklim nav ierobežota. / C0025- ir raksturīgs citiem modeļiem ar griezes momenta tapas funkciju. Pateicoties tam, slēdzene tiks atbloķēta, kad mājas tālrunī vai videotelefonā tiks nospiesta attiecīgā poga, un tā paliks līdz brīdim, kad persona izies cauri vārtiem. Pēc aizvēršanas BEFO 1221 to atkal aizslēgs, padarot to par vēlamu rīku, jo īpaši vietās, kur kameras bloks neatrodas tieši blakus vārtiem.

Ierīcei nav izvēlnes. To darbina tikai ar pogām.

Skaņu, iespējams, var vienkārši samazināt līdz zemākajam līmenim.

Atbildēšana manuāli vai pēc zvana saņemšanas tiek automātiski pārtraukta pēc aptuveni 2 minūtēm. Pakarināšanu var veikt, atkārtoti nospiežot 6. pogu (klausule).

Tā ir saziņa starp vairākiem monitoriem vienā filiālē (līdz 7), kas ir nosaukti pēc numura. Vienīgais produkts, kas piedāvā šo adresējamo interkomu, ir H3010.
Jā, tas ir iespējams tikai ar videotelefoniem, kam kameras blokā ir 1 poga. Ir iespējams veikt zvanus tikai starp monitoriem, kas savienoti vienā ārējā blokā vienā filiālē ( H3016, H3017, H3018 - 1 abonents = 1 poga = 1 filiāle, kur var pieslēgt līdz 7 monitoriem, un starp tiem var veikt zvanus). Piemērs: ja man ir H3018 ierīce ar 4 pogām, kur katra poga norāda vienu ģimeni, kas izmanto 1 monitoru - zvani starp monitoriem nebūs iespējami. Tomēr, ja vienai ģimenei ir divi monitori (viens priekšnamā un otrs guļamistabā), zvans starp tiem ir iespējams - abi monitori zvanīs vienlaicīgi.
Būtībā jebkura CCTV analogā kamera (nedrīkst būt IP) ar 1080p izšķirtspēju.
Diemžēl šāda kombinācija nav iespējama.
Visi, izņemot H2030 un H2050 ( ne vairāk kā 2) - vairāk nevar pievienot.
Visi, izņemot H1139.
Ieteicamais augstums ir 140-170 cm.
12V/2A. Tikai modelim H2050 ir 15 V barošanas avots.
Balts - audio, melns - GND, dzeltens - video, sarkans - 12V barošanas avots.
Ja nav norādīts, videotelefons nosūta īsu impulsu - notiek tikai īss (vienas sekundes) releja aizvēršanās. Ar šo vadības ierīci darbojas standarta durvju piedziņas.
Būtībā jebkura poga, ko mēs pārdodam bezvadu durvju zvaniem. Tam jābūt pareizi savienotam ar kameras bloku, no kura tas tiek darbināts.
Jā, teorētiski tas ir iespējams. Es gribētu pievērst uzmanību paralēlai vadīšanai ar citu vadītāju, lai nebūtu savstarpēju traucējumu, jo CYKY kabelis nav ekranēts, attālumam starp monitoru un kameras bloku (līdz 20 m varētu būt OK) un vadu dzīslu skaitam vados.
1. atjauniniet programmaparatūru / 2. koncentrējieties uz drošības, ugunsmūra un pakalpojumu sniedzēja iestatījumu pārbaudi. Ierīce izmanto portus: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tiem jābūt atvērtiem un caurlaidīgiem) / 3. pārbaudiet savienojumu ar 2,4GHz tīklu / 3. pārbaudiet, vai jūsu mobilajā ierīcē nav aktivizēts zema datu pārraides ātruma režīms - tas pazemina savienojumu ar kameras bloku.
Izskatās, ka vados ir nonākuši traucējumi. To var novērst, izmantojot ekranētu kabeli, pievienojot ekranus no abām pusēm GND terminālim. Līdz 20 m kvalitatīvs FTP CAT.5, ideāli CAT.6 (tie ir ekranēti) / virs 20 m SKYFY 5x2x0,5 vai 10x2x0,5 (tie ir ekranēti). Pamata versijā koaksiālais kabelis nav nepieciešams, to ieteicams izmantot 100 m attālumā. Garām zemes līnijām ieteicams izmantot TCEPKPFLE kategorijas telekomunikāciju kabeļus.
Kameras bloks tiek darbināts no monitora, izņemot h1139.
Slēdzeni darbina no sava barošanas avota, kas nav iekļauts komplektācijā (12V/2A). Izņemot H2014 - šeit durvju slēdzenei nav nepieciešams savs 12V barošanas avots.

Tikai šādiem produktiem: H1085 un H1014 ( EMOS RL-10M) 

1. izmēriet polaritāti un barošanas avota stāvokli, 2. pārbaudiet vadu saskaņā ar instrukcijām, 3. saskaņā ar aprakstu tas izskatās pēc adaptera kļūdas, mēģiniet to izmērīt ielādētā stāvoklī. Ja adapteris būtu izlādēts, tas būtu labs.
Vārtu vadības izeja ir 12 V līdzstrāvas, bet vārtu piedziņas DRY NO (normāli atvērts) kontakts bez sprieguma - videotelefons nosūta īsu impulsu - notiek tikai īss (vienas sekundes) releja pārslēgšanās. Ar šo vadības ierīci darbojas standarta vārtu piedziņas ierīces.
Es iesaku pārbaudīt vadu saskaņā ar rokasgrāmatu, stiprinājumu pie spailēm, pietiekamu izolāciju un kabeļa veidu (ekranēts) un īsi pieslēdziet to uz galda, lai redzētu, vai tas darbosies.
H3010 un papildu kameras bloks H3016 / H2017 + H1141 / H2030 + H1140.

Ja esat pārorientējies uz jaunu interneta pakalpojumu sniedzēju, ierīce ir jāatjauno. Ja ir veiktas arī maršrutētāja ierīces izmaiņas, pārbaudiet, vai ir brīvs ports. Visbeidzot, es pārbaudītu drošību, ugunsmūri un pakalpojumu sniedzēja iestatījumus.
Pierīce izmanto šādus portus: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tiem jābūt atvērtiem un caurlaidīgiem).
Wifi jābūt 2,4GHz, drošam pēc noklusējuma.

Svarīgākie parametri
# 1
# 1
pogu skaits uz kameras 1
#
#
Citi parametri
slēdzenes vadība
vārtu vadība
attālinātas administrēšanas lietotne bez lietotnes
iekšējais tālrunis
ieraksta iespēja
CCTV kameras pieslēguma iespēja
kameras apgaismojums jā, līdz 150 cm
melodiju skaits 12
skaļuma regulators
krāsa balts
ekrāna izmērs 7"
krāsu displejs
monitora izmērs 233 × 23 × 160 mm
kameras izmēri 64 × 46 × 145 mm
kameras skata leņķis 80°
IP vērtējums IP44
kameras optiskais elements 1/3 CCD mikroatvērums ar infrasarkano staru apgaismotāju
ekrāna barošanas avots 12 V līdzstrāva (iekļauts komplektācijā)
kameras barošanas avots ar monitora starpniecību
barošanas avots iekļauts iepakojumā
uzstādīšana uz sienas
triecienizturīgs kameras dizains
nepieciešamie vadi #
vadu skaits (monitors/slēdzene/vārti) 4+2
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Saistītie produkti

Saistītie produkti (3)