no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku savienojošās gaismas Standarta Standarta LED savienojošā virt., mirgojoša – lāstekas, 2,5 m, lietošanai ārā, auksti balta

Standarta LED savienojošā virt., mirgojoša – lāstekas, 2,5 m, lietošanai ārā, auksti balta

Pasūtīšanas kods D1CC02
Vyžaduje napájecí zdroj
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D1CC02
Produkta numurs 1550012004
EAN 8592920094785

Paplašināts saturs

<

Apgaismojiet jebkuru gadījumu!

LED gaismas stalaktīti (leduspuķes) ir viens no "divdimensiju" risinājumiem apgaismojuma savienošanai. Ar šīs formas apgaismojumu katra piekārtā ķēde ar LED lampiņām ir atšķirīga garuma un rada dabiska stalaktīta iespaidu. Savienojot šāda veida ķēdes, jūs varat dekorēt kāpnes, margas, izvietot apgaismojumu logos vai piekārt tās uz balkoniem. Varat izmēģināt arī to mazāk tradicionālo pielietojumu un novietot tos uz vārtiem, žoga vai vārtiņiem. Lukturi izcelsies arī uz mājas šķautnes. Jūs varat savienot ķēdes un apvienot tās ar citiem LED gaismas elementiem no CONNECT SYSTEM STANDARD sistēmas.

Pateicoties modernām un ekonomiskām LED mikroshēmām, šīs apgaismes sistēmas neuzņemsies finansiālu slogu un palīdzēs jums radīt mājīgu atmosfēru daudzos svētku gadījumos.

<

Katram pasākumam piemērotas krāsas

SISTĒMAS CONNECT STANDARD LED  stalaktīti ir pieejami 2,5 m garumā un 0,9 m augstumā. Ja meklējat krāsu, kas vislabāk saderētu ar jūsu mājas eksterjeru vai interjeru, varat izvēlēties silti baltu, vēsi baltu vai krāsu kombinācijas ar dažādu krāsu LED gaismām vienā ķēdē.

Papildus parastajam apgaismojuma režīmam varat izvēlēties arī mirgojošu un pulsējošu variantu stalaktītēm. Pulsējošo stalaktītu gaismas krāsas pakāpeniski pāriet no vienas uz otru, bet mirgojošu stalaktītu krāsas pāriet uzreiz.

<

Laiga un ātra savienošana

Vai vēlaties palielināt iegādātās ķēdes garumu? Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM STANDARD tas ir vienkārši un ātri! Pateicoties plastmasas džemperiem, var viegli pievienot papildu ķēdes līdz barošanas bloka maksimālajai jaudai.

<

CONNECT SYSTEM STANDARD

Savienojuma sistēma CONNECT SYSTEM STANDARD ir piemērota izmantošanai iekštelpās un ārpus telpām, pateicoties IP44 aizsardzības pakāpei, taču tikai sezonas laikā, nevis visu gadu. Šīs savienojumu sistēmas priekšrocība ir plašais LED gaismas elementu (C) klāsts dažādās krāsās. Lai gan vispopulārākā Ziemassvētku lampiņa ir ķēdīte, savienošanas sistēmā jūs varat izvēlēties pēc savām dizaina vēlmēm no stalaktītiem, aizkariem, tīkliem vai zvaigznēm eglītes augšdaļai. No viena barošanas avota (A), kas savienots ar pagarinātājiem, centrmezgliem (B) un LED gaismas elementiem (C), var darbināt līdz pat 800 LED lampām .

Izveide uzstādīšana

Izveide uzstādīšana

SISTĒMAS CONNECT SYSTEM STANDARD atsevišķos LED gaismas elementus (C) var savstarpēji savienot, kombinēt un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), norobežot un izrotāt ar tiem pat attālas vietas. Postāpeniski paplašinot CONNECT SISTĒMU ar papildu komponentiem ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības veikt lielus sākotnējos ieguldījumus . Tādējādi LED apgaismojuma savienošana ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra dekoriem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami. Katrs var faktiski instalēt sistēmu.

<

1.posms: Izpakošana un sagatavošana

 

<

Kāpiens 2: uzstādīšana

 

Kāpiens 3: izbaudiet apgaismojumu

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts lāstekas
gaismas krāsa vēsi balta
izmēri 2,5 × 0,9 m
funkcija #
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers nav norādīts
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 100
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 10 cm
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa #
barošana maks. 5 W
strāvas padeve 30 V DC
izejas spriegums nav norādīts
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti