no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku savienojošās gaismas Standarta Standarta LED savienojošā virtene – aizkars, 1 x 2 m, lietošanai ārā, auksti balta

Standarta LED savienojošā virtene – aizkars, 1 x 2 m, lietošanai ārā, auksti balta

Pasūtīšanas kods D1EC01
Vyžaduje napájecí zdroj
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D1EC01
Produkta numurs 1550012005
EAN 8592920094792

Paplašināts saturs

<

Apgaismojiet jebkuru gadījumu!

LED gaismas aizkari ir viens no "divdimensiju" savienojošajiem apgaismojuma risinājumiem, kur visu piekaramo ķēžu ar LED gaismām garums ir vienāds. Ar savienojošo aizkaru var dekorēt kāpnes, margas,uzstādīt gaismas logos vai uzkarināt tos uz balkoniem. Varat izmēģināt arī mazāk tradicionālu šo ķēžu izmantošanu un uzstādīt tās uz vārtiem, žoga vai vārtiņiem. Gaismas izceļas arī uz mājas tīkla. Jūs varat savienot ķēdes savā starpā un kombinēt tās ar citām CONNECT SYSTEM STANDARD LED lampām.

Dēļ modernu un ekonomisku LED mikroshēmu izmantošanas šīs lampas neizmaksās jums finansiālu slogu un palīdzēs jums radīt mājīgu atmosfēru daudzos svētku gadījumos.

<

Katram pasākumam piemērotas krāsas

LED gaismas aizkari CONNECT SYSTEM STANDARD ir pieejami 1 × 2 m un satur 100 LED gaismu. Ja meklējat krāsu, kas vislabāk saderētu ar jūsu mājas eksterjeru vai interjeru, varat izvēlēties silti baltu vai aukstu baltu.

<

Laiga un ātra savienošana

Vai vēlaties palielināt iegādātās ķēdes garumu? Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM STANDARD tas ir ātri un vienkārši! Pateicoties plastmasas džemperiem, jūs varat viegli pievienot papildu ķēdes līdz barošanas bloka maksimālajai jaudai.

<

CONNECT SYSTEM STANDARD

Savienojuma sistēma CONNECT SYSTEM STANDARD ir piemērota izmantošanai iekštelpās un ārpus telpām, pateicoties IP44 aizsardzības pakāpei, taču tikai sezonas laikā, nevis visu gadu. Šīs savienojumu sistēmas priekšrocība ir plašais LED gaismas elementu klāsts(C) dažādās krāsās. Lai gan vispopulārākā Ziemassvētku lampiņa ir ķēdīte, savienošanas sistēmā jūs varat izvēlēties stalaktītus, aizkarus, tīklus vai zvaigznes eglītes augšdaļai atbilstoši savām dizaina vēlmēm. No viena jaudas avota(A), kas savienots ar pagarinātājiem, centrmezgliem(B) un LED gaismas elementi(C) var darbināt līdz pat 800 LED gaismām.

Izveide uzstādīšana

Izveide uzstādīšana

SISTĒMAS CONNECT SYSTEM STANDARD atsevišķos LED gaismas elementus (C) var savstarpēji savienot, kombinēt un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), norobežot un izrotāt ar tiem pat attālas vietas. Postāpeniski paplašinot CONNECT SISTĒMU ar papildu komponentiem ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības veikt lielus sākotnējos ieguldījumus . Tāpēc LED apgaismojuma savienošana ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra dekoriem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami. Katrs var faktiski instalēt sistēmu.

<

1.posms: Izpakošana un sagatavošana

 

<

Kāpiens 2: uzstādīšana

 

3. solis: izbaudiet apgaismojumu

 

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Šis ir 1 metru garš vads ar 2 metrus gariem fiksētiem krāniem.

Standarta pamatkomplekts vienkārši spīd.
Silti baltas krāsas hromatiskā temperatūra ir diapazonā no 2000K līdz 3500K, starp jaunām un ilgāk lietotām ķēdēm var būt atšķirības.
Jā, ķēdes, barošanas avotus, STANDARD un PROFI kabeļus var brīvi kombinēt.

LED difuzoru nevar nomainīt nevienā LED ķēdes izstrādājumā.

PROFI sērijā jūs varat pieslēgt ne vairāk kā 500 LED, jo mirgojošu ķēdīšu ķēdes ir maksimāli lielas. Es neizmantotu vairāk.

  • tās ir piemērotas lietošanai 365 dienas gadā ārpus telpām, kabelis tik ļoti neietekmē laikapstākļus
  • tiem ir 7 mm plastmasas difuzors
  • kabeļa materiāls ir gumija

Standarta sērijas ķēdēm var pieslēgt līdz pat 800 LED - tās ir piemērotas arī āra elektroinstalācijām, taču tās nav tik izturīgas kā PROFI sērijas ķēdes, jo kabeļa materiāls ir plastmasa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts aizkars
gaismas krāsa vēsi balta
izmēri 1 × 2 m
funkcija degošs
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers nav norādīts
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 100
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 10 cm
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana maks. 5 W
strāvas padeve 30 V DC
izejas spriegums nav norādīts
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti