no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku savienojošās gaismas Standarta Standarta LED savienojošā virtene, mirgojoša, 10 m, lietošanai ārā, silti/auksti balta

Standarta LED savienojošā virtene, mirgojoša, 10 m, lietošanai ārā, silti/auksti balta

Pasūtīšanas kods D1AN02
Vyžaduje napájecí zdroj
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D1AN02
Produkta numurs 1550013002
EAN 8592920099841

Paplašināts saturs

<

Izbaudi katru iespēju!

Jūs īpaši novērtēsiet CONNECT SYSTEM STANDARD LED gaismas ķēdes, dekorējot māju pa tās perimetru, dekorējot sijas, balkonus, āra lapenes, nojumes, žogus un notekas. Noteikti nevajadzētu aizmirst par kokiem dārzā, kurus dekorēt var divējādi. Tradicionālā rotāšana pa spirāli, t. i., no augšas uz leju, vai arvien populārāka kļūst vertikālā rotāšana, kad pie eglītes augšdaļas piestiprina ķēdi un nolaiž to lejā. Ķēdes var savstarpēji savienot un kombinēt ar citiem CONNECT SYSTEM STANDARD LED gaismas elementiem.

Dēļ modernu un enerģiju taupošu LED mikroshēmu izmantošanas šīs apgaismojuma sistēmas neizmaksās jums finansiālas izmaksas un palīdzēs jums radīt mājīgu atmosfēru daudzos svētku gadījumos.

<

Katram pasākumam piemērotas krāsas

LED gaismas ķēdes CONNECT SYSTEM STANDARD ir pieejamas 5 m vai 10 m garumā. Ja meklējat krāsu, kas vislabāk iederētos jūsu mājas eksterjerā vai interjerā, varat izvēlēties silti baltu, auksti baltu, zilu, zaļu, sarkanu, violetu vai daudzkrāsainu, kas apvieno vairāku krāsu LED gaismu vienā ķēdē.

Papildus parastajam apgaismojuma režīmam varat izvēlēties arī mirgojošus modeļus ķēdēm.

Laiga un ātra savienošana

Vai vēlaties palielināt iegādātās ķēdes garumu? Vai esat sācis dekorēt savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM STANDARD tas ir ātri un vienkārši! Pateicoties plastmasas džemperiem, jūs varat viegli pievienot papildu ķēdes līdz barošanas bloka maksimālajai jaudai.

TIP! Tādējādi no vienas kontaktligzdas jūs varat barot līdz pat 80 metriem šo gaismas ķēžu vienlaikus.

<

CONNECT SYSTEM STANDARD

Savienojuma sistēma CONNECT SYSTEM STANDARD ir piemērota lietošanai gan telpās, gan ārā ar IP44 klasi, taču tikai sezonas laikā, nevis visu gadu. Šīs savienojumu sistēmas priekšrocība ir plašais LED gaismas elementu klāsts(C) dažādās krāsās. Lai gan vispopulārākā Ziemassvētku lampiņa ir ķēdīte, savienošanas sistēmā jūs varat izvēlēties stalaktītus, aizkarus, tīklus vai zvaigznes eglītes augšdaļai atbilstoši savām dizaina vēlmēm. No viena jaudas avota (A), kas savienots ar pagarinātājiem, centrmezgliem (B) un LED gaismas elementi(C) var darbināt līdz pat 800 LED gaismām.

Izklaide

Izklaide

SISTĒMAS CONNECT SYSTEM STANDARD atsevišķos LED gaismas elementus (C) var savstarpēji savienot, kombinēt un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), ar tiem pat izvērsties un izrotāt vēl attālākas vietas. Pakāpeniski paplašinot ar CONNECT SISTĒMAS papildu komponentiem, ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības veikt lielus sākotnējos ieguldījumus. Tādējādi LED apgaismojuma savienošana ir ideāla izvēle iespaidīgiem āra dekoriem, ja parastie ķēdes garumi nav pietiekami. Katrs var faktiski instalēt sistēmu.

<

Kāpiens 1: Izpakošana un sagatavošana

<

Kāpiens 2: uzstādīšana

 

3. solis: izbaudiet apgaismojumu

 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa #
izmēri 10 m
funkcija #
forma klasisks
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers nav norādīts
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 100
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 5 mm
strāvas padeves līnijas garums 10 cm
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana maks. 5 W
strāvas padeve 30 V DC
izejas spriegums nav norādīts
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti